Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Trener-Coach Gdańsk
Trener wewnętrzny – Ekspert w dziale szkoleń

Carrefour Polska Sp. z o.o.
Gdańsk
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
904 dni temu

Miejsce pracy: Gdańsk
Docenimy cię za to, że:
  • Doświadczenie - ukończoną Szkołę Trenerów lub min. 3 lata doświadczenia w pracy w charakterze trenera. Mile widziane dodatkowe udokumentowane kwalifikacje np. do prowadzenia coachingu, facylitacji spotkań, znajomości różnych metod szkoleniowych np. design thinking, action learning itp. Mile widziane również doświadczenie w tworzeniu contentu e-learningowego.
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z kompetencji menedżerskich, z kompetencji miękkich tj. komunikacja, informacja zwrotna. Mile widziane doświadczenie w firmie z branży retail.
  • Znajomość różnorodnych form szkoleniowych (stacjonarnych i on-linowych) i umiejętność żonglowania nimi, dostosowywania do odbiorcy.
  • Rozwiniętą empatię, umiejętność dostrzegania potrzeb rozmówcy. Bardzo wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Umiejętność aktywnego słuchania i proponowania rozwiązań.
  • Kreatywność. Umiejętność tworzenia krótkich filmików instruktażowych będzie dodatkowym atutem.
  • Otwartość na szukanie nowych rozwiązań, elastyczne podejście.
  • Znajomość j. angielskiego lub francuskiego w stopniu komunikatywnym na poziomie średniozaawansowanym
  • Mobilność - gotowość do częstych podróży do sklepów sieci Carrefour w celach szkoleniowych (głównie Polska Płn., Warszawa)
  • Prawo jazdy kat. B
Twoje zadania:
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów dla małych i dużych grup w formie on-line i stacjonarnej.
  • Tworzenie programów, scenariuszy i materiałów szkoleniowych.
  • Rejestrowanie szkoleń w systemie.
  • Kompleksowe prowadzenie cross działowych projektów szkoleniowych: zbieranie i analiza potrzeb; współpraca z klientami wewnętrznymi; współpraca z firmami szkoleniowymi; tworzenie produktu szkoleniowego blended learning, ustalanie i mierzenie KPI.
  • Raportowanie postępów w projekcie.
Mamy dla Ciebie:
  • Stabilne zatrudnienie: umowa o pracę, umowa na czas nieokreślony już po pół roku,
  • Możliwość łączenia pracy z domu z pracą w naszych różnorodnych lokalizacjach,
  • Ścieżka kariery, którą możesz samodzielnie kształtować,
  • Samochód służbowy
  • Szansa tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
  • Wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatna opieka medyczna (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenie na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, karta MultiSport, świadczenia socjalne.

Przesłanie do Carrefour Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Carrefour) danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Carrefour w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie korzystając z adresu mailowego carrefour@galluppolska.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem