Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Unix (Solaris Sun) administrator z językiem niemieckim - centrum IT

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Katowice

1783 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 7-10-19576/PC

Opis stanowiska:
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma działająca w dziedzinie consultingu IT. W związku z otwarciem nowego projektu nasz Klient poszukuje osób na stanowisko Unix administratora z językiem niemieckim.

Zakres obowiązków:
- administracja systemem i obsługa niemieckojęzycznych użytkowników w zakresie wykonywanych obowiązków
- zarządzanie kontami użytkowników systemu Unix (Sun Solaris, AIX)
- instalacja i dezinstalacja
- administracja serwerami sieciowymi i monitorowanie sieci
- zarządzanie pocztą elektroniczną
- zarządzanie bezpieczeństwem
Wymagania:
- znajomość systemu Unix (AIX, Sun Solaris)
- dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca kontakt mailowy i telefoniczny w tym języku
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- nastawienie na pracę w zespole
- gotowość do poszerzania wiedzy
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- praca w gronie profesjonalistów
- miła atmosfera
- pakiet socjalny

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/it/
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Poznaj stanowisko: Administrator Unix / Linux

Administrator UNIX to osoba, która zajmuje się administrowaniem systemu UNIX, zapewnieniem właściwego funkcjonowania serwerów i usług systemowych, rozwiązywaniem bieżących problemów użytkowników sieci i aplikacji systemowych, instalacją i konfiguracją oprogramowania oraz wdrażaniem zmian. Administrator UNIX powinien posiadać wykształcenie wyższe ...
Administrator Unix / Linux Praca Administrator Unix / Linux

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (684)
Wałbrzych (45)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (166)
Toruń (100)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (797)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1809)
Radom (73)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (116)
Nysa (21)