Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Sosnowiec
Ustawiacz Maszyn Wtryskowych

Kancelaria Finansowa Maciejewski & Bielecki
Sosnowiec
praca stacjonarna
6249 dni temu

Ogłoszenie numer: 28662, z dnia 2007-04-24

Dla naszego Klienta: rozwijającej się firmy produkcyjno-usługowej (branża - produkcja dla motoryzacji i AGD) poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Nr Ref.: 1209/UW

Opis stanowiska

• dbałość o powierzone maszyny, które pracownik obsługuje lub ustawia

Wymagania

• wykształcenie zawodowe lub średnie mile widziane: budowa maszyn • doświadczenie w obsłudze wtryskarki • chęć do pracy • mile widziani emeryci

Oferujemy

• zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy • uczestnictwo w rozwoju firmy i budowaniu jej wizerunku