Zobacz więcej ofert pracy

Ustawiacz

PROTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Dąbrowa Górnicza
praca stacjonarna
1911 dni temu

Ogłoszenie numer: 2253193, z dnia 2019-01-31

PROTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie utrzymania taboru kolejowego.

Więcej informacji o naszej spółce jest dostępnych na stronie:

www.protorsa.com.pl

Ustawiacz

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

  • sprawdzanie zabezpieczenia wagonów przed zbiegnięciem
  • zestawianie składów pociągów
  • prowadzenie manewrów
  • praca na bocznicy kolejowej Kuźnica Warężyńska – Dąbrowa Górnicza.

Wymagania

  • min. wykształcenie zawodowe
  • doświadczenie zawodowe – powyżej 1 roku.
  • uprawnienia ustawiacza,
  • znajomość przepisów kolejowych i ruchowych,
  • dobra organizacja pracy własnej oraz drużyny manewrowej,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • zaangażowanie w prace zespołową
  • koncentracja na wysokiej jakość i pracy
  • stałe doskonalenie się
  • propozycje ulepszeń
  • mile widziane uprawnienia na rewidenta taboru.

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie po okresie próbnym
  • pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie.