Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Webdeveloper Gdańsk
Web Developer (sklepy internetowe)

Internet Media Polska
Gdańsk
praca stacjonarna
2703 dni temu

Ogłoszenie numer: 1419015, z dnia 2016-12-06

Jesteśmy grupą młodych inżynierów, posiadających wieloletnie doświadczenie w dziedzinie informatyki. Technologie informacyjne są nie tylko naszą pracą, ale przede wszystkim pasją.

Nasz zespół składa się z programistów, grafików, projektantów jak również specjalistów od kreowania wizerunku przedsiębiorstwa w sieci internet.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: P.pl

Opis stanowiska

  • tworzenie sklepów internetowych na platformach Prestashop
  • rozwój aplikacji internetowych w technologii PHP

Wymagania

  • znajomość w stopniu bardzo dobrym PHP oraz programowania obiektowego
  • znajomość w stopniu bardzo dobrym relacyjnych baz danych (MySQL)
  • znajomość w stopniu dobrym technologii HTML, CSS, JavaScript, AJAX
  • znajomość MVC
  • doświadczenie w tworzeniu sklepów internetowych na platformach Prestashop
  • komunikatywność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • pracę w biurze w Gdańsku w godzinach 8-16