Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Web Developer

CYFROWA FOTO Sp. z o.o.

Zaczernie

76 dni temu

Miejsce pracy: Zaczernie
Opis oferty

Firma Cyfrowa Foto to jedna z trzech największych drukarni cyfrowych w Europie. Przewagą biznesową firmy, a jednocześnie największym wyzwaniem jest to, że większość procesów realizowanych jest z wykorzystaniem dedykowanych rozwiązań - często zaprojektowanych i wykonanych w wewnętrznych działach R&D. Nasz 30-osobowy zespół programistów dba o prawidłowe funkcjonowanie wewnętrznych systemów w firmie tworząc rozwiązania w obszarach tj.:

  • Strony internetowe
  • Systemy e-commerce
  • Integracje finansowo-księgowe
  • Monitorowanie produkcji
  • Automatyzacja produkcji
  • Przygotowywanie plików do druku
  • Integracje z urządzeniami drukującymi i introligatorskimi
  • Zarządzanie logistyką wysyłek
Poszukujemy osoby na stanowisko Web Developer którego zadaniem będzie wzmocnienie zespołu zajmującego się tworzeniem i modyfikowaniem aplikacji internetowych.

Zakres obowiązków
  • Tworzenie nowych aplikacji internetowych opartych o PHP
  • Modyfikowanie istniejących aplikacji internetowych
  • Tworzenie i modyfikowanie modułów i szablonów
  • Tworzenie skryptów w jQuery
Poszukiwane kompetencje
  • Minimum 1 rok doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji webowych lub serwisów internetowych z wykorzystaniem PHP
  • Dobra znajomość HTML/CSS/jQuery
  • Znajomość SQL
Oferujemy
  • Udział w nowatorskich projektach IT o zasięgu międzynarodowym
  • Możliwość realizacji autorskich pomysłów
  • Gwarancję ciągłego rozwoju zawodowego
  • Udział w konferencjach/szkoleniach IT
  • Współpracę z zespołem specjalistów na różnym poziomie wiedzy - możliwość wymiany doświadczeń
  • Realny wpływ na udoskonalenie procesów
  • Elastyczny czas pracy
  • Dogodną formę zatrudnienia (umowa o pracę, B2B)
  • Dofinansowanie do różnego rodzaju benefitów (Multisport, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, kursy językowe itp.).

Poznaj

Kluczem do sukcesu są Ludzie … Ludzie z pasją

Podstawą i najmocniejszym fundamentem powodzenia firmy Cyfrowa Foto są pracujący w niej Ludzie. Pełni pasji do swojej pracy, wierzący w produkt oraz samą idee tego biznesu. Są to osoby zaangażowane, pomysłowe i ciągle poszukujące nowych wyzwań, z dystansem do siebie i poczuciem humoru, dla których atmosfera w pracy jest tak samo ważna, jak codzienne obowiązki. Ludzie, którzy dzięki swojej nietuzinkowości i nieszablonowości, potrafią stworzyć wyjątkowe produkty i zaproponować je klientom na całym świecie.

Firma Cyfrowa Foto stwarza wyjątkowe warunki do rozwoju zawodowego dla młodych ludzi, którzy niekoniecznie mają ogromne doświadczenie zawodowe, ale chcieliby pracować jako programiści, web developerzy, graficy, marketingowcy internetowi, analitycy sprzedaży, specjaliści ds. Social Media czy obsługi klienta. Zdobędą w niej zatrudnienie poligloci, chcący rozmawiać z klientami z całego świata, entuzjaści fotografii, druku cyfrowego oraz nowoczesnych metod zarządzania produkcją. Swoje miejsce w działach produkcyjnych odnajdą także osoby pracowite i dokładne, mające zdolności manualne oraz wyczucie estetyczne, chcące nauczyć się prac introligatostkich oraz hand-madowych.

Poznaj stanowisko: Webdeveloper
Webdeveloper to stanowisko nieposiadające jednoznacznego odpowiednika w naszym języku. Osoba na nim obsadzona bierze udział w tworzeniu witryn internetowych, skupiając się na zapewnieniu ich poprawnego funkcjonowania od strony programistycznego zaplecza. Webdeveloper opracowuje kod w danym języku programowania, mający zorganizować budowę i funkcjonalność strony. Najczęściej używane technologie to w tym przypadku Java, Perl, PHP, Python, ...
Praca Webdeveloper