Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Analiz Power BI i Excel

    Green Basket Sp. z o. o.   Szczecin, ul. Floriana Krygiera 1    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  kontrakt B2B  część etatu
    9 dni
    Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za analizę danych operacyjnych i finansowych firmy oraz przygotowywanie bieżących raportów i analiz. Forma współpracy najlepiej B2B, jest to oferta na ¼ etatu i tylko takich kandydatów poszukujemy. Zakres obowiązków: umiejętność...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice BI Developer Katowice
Konsultant Business Intelligece

Connectis_
Katowice
praca stacjonarna
2495 dni temu

Dodano: 2017-06-27   Nr ref. 5811/JP

Codziennie włączamy ponad 350 naszych Specjalistów do projektów informatycznych w całej Polsce i Europie

Dołącz do międzynarodowego projektu jako Główny Konsultant i wspieraj zespół w dostarczaniu rozwiązań Business Intelligence dla Szwecji, Niemiec oraz Holandii.

Katowice

Opis stanowiska:
  • Wsparcie zespołu konsultantów i programistów BI
  • Tworzenie nowych rozwiązań przy wykorzystaniu:
    SQL Server 2016, Tabular, Power BI
  • Ścisła współpraca z działami biznesowymi firmy
  • Rozbudowa rozwiązań Business Intelligence
  • Projektowanie i budowanie procesów ETL
  • Praca w metodyce Scrum
Oferujemy:
  • Praca z najnowszymi produktami firmy Microsoft
  • Uprawiasz sport?- dostaniesz kartę Multisport
  • Możliwość rozwoju wśród wysokiej klasy Specjalistów BI
  • Dbasz o swoje zdrowie i swojej rodziny?- otrzymasz opiekę medyczną
1. Masz minimum 4 lata doświadczenia w obszarze Business Intelligence?
2. Czy posiadasz doświadczenie w pracy z Power BI?
3. Biegle mówisz w j. angielskim?
Gotowy?
Masz pytania?
ZAMÓW ROZMOWĘ 22 222 5000