Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Żary
Żary - praca od zaraz (kasjer/sprzedawca)

Beetsma Sp. z o.o.
Żary
praca stacjonarna
2125 dni temu
Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Firma Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Kasjer/sprzedawca
Miejsce pracy: Żary

Miejsce pracy: lubuskie/ Żary

Zakres obowiązków:

• obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
• obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
• rozliczanie kasy po zakończonej zmianie
• prace pomocnice związane z organizacją pracy sklepu

Wymagamy:

• aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• odpowiedzialności i uczciwości
• pozytywnego nastawienia i chęci do pracy z klientami
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• pracę w pełnym wymiarze czasu lub dodatkową
• zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
• atrakcyjną stawkę godzinową
• pełne przygotowanie do obejmowanego stanowiska
• miłą atmosferę pracy