Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

    NES Global Talent   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zadania: Analiza rynku: Śledzenie trendów w branży budowlanej, analiza konkurencji, identyfikacja nowych możliwości rynkowych. Planowanie strategii biznesowej: Współtworzenie strategii rozwoju firmy, opracowywanie planów działań mających na celu osiągnięcie celów biznesowych....
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Dyrektor ds. Badań i Rozwoju Gdańsk
Zastępca Dyrektora Centrum Wsparcia Badań Klinicznych ds. Operacyjnych

GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY
Gdańsk
kierownik/koordynator
umowa o pracę
praca stacjonarna
932 dni temu
Miejsce pracy: Gdańsk
R/79R21/ADEG

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • aktywny udział w tworzeniu nowej jednostki organizacyjnej – Centrum Wsparcia Badań Klinicznych,
  • pozyskiwanie nowych projektów oraz nowych partnerów do współpracy,
  • promocja i dbałość o wizerunek Centrum zarówno na zewnątrz, jak i w ramach struktury GUMed,
  • odpowiedzialność za operacyjne funkcjonowanie CWBK,
  • nadzorowanie i wspieranie zespołów obsługujących badania kliniczne komercyjne i niekomercyjne,
  • monitorowanie jakości usług,
  • aktywny udział w spotkaniach badawczych,
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów i wymagań w ramach obowiązujących lokalnych wymogów regulacyjnych,
  • wdrażanie biznes planu i koordynacja obszaru finansów badań klinicznych,
  • zarządzanie zespołem zatrudnionym w Centrum oraz dbałość o tworzenie warunków do współpracy,
  • współudział w negocjacjach ze sponsorami oraz współpraca z dedykowanymi CRO, współpraca z pionami administracyjnymi członków konsorcjum w zakresie bieżących, spraw związanych z zarządzaniem CWBK.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego,
  • minimum 3 lata doświadczenia w realizacji badań klinicznych lub badań naukowych,
  • znajomości obowiązujących przepisów prawa w zakresie prowadzenia badań klinicznych,
  • doświadczenia w zarządzaniu projektami oraz zespołami,
  • wysokich umiejętności w zakresie motywowania zespołów zadaniowych,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ze sponsorami, kontrahentami CWBK.

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość przepisów i zasad prowadzenia badań klinicznych,
  • samodzielność w realizacji zadań oraz rozwiązywania problemów,
  • komunikatywność oraz chęć współpracy z innymi jednostkami organizacyjnymi członków konsorcjum,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami i/lub zasobami ludzkimi w firmie farmaceutycznej, CRO lub ośrodku prowadzącym badania kliniczne,
  • doświadczenie w zarządzaniu jakością, analizie procesów i opracowywaniu procedur,
  • zdolność do skutecznego zarządzania wieloma konkurującymi priorytetami pod presją czasu,
  • doskonałe umiejętności organizacyjne, negocjacyjne i komunikacyjne, samodzielność w podejmowaniu decyzji.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • pracę w najlepszej uczelni medycznej w Polsce,
  • możliwość podnoszenia kompetencji w ramach obejmowanego stanowiska
  • pracę w jedynej uczelni medycznej posiadającej status uczelni badawczej,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.

Poznaj

Dlaczego warto?

Gdański Uniwersytet Medyczny to nie tylko najlepsza uczelnia medyczna w Polsce, która plasuje się w pierwszej dziesiątce najlepszych polskich uczelni państwowych (6 miejsce).

Gdański Uniwersytet Medyczny to złożona organizacja, o długiej tradycji, wielu osiągnięciach i ogromnych możliwościach.

Obok wypełniania zadań dydaktycznych i badawczych, pełni również rolę organu założycielskiego dla czterech podmiotów leczniczych. Publikacje naukowców GUMed są jednymi z najczęściej cytowanych w prestiżowych czasopismach (wysoki Impact Factor).

Gdański Uniwersytet Medyczny to ośrodek akademicki, który stawia na praktyczne nauczanie zawodu w oparciu o nowoczesną infrastrukturę dydaktyczną – posiadamy m.in. nowoczesne pracownie multimedialne wykorzystujące druk 3D i zakłady symulacji.