Zobacz więcej ofert pracy

Zastępca Dyrektora Drukarni

SELFORCE sp. z o.o.
Sosnowiec
praca stacjonarna
2112 dni temu

Ogłoszenie numer: 2007147, z dnia 2018-07-06

Grupa należy do największych wydawców prasy w Polsce, jest liderem na rynku mediów regionalnych i lokalnych, wydaje 20 dzienników regionalnych w 15 województwach. Serwisy Firmy zajmują 10. miejsce w polskim Internecie z 16 mln użytkowników i zasięgiem 57%**. Nasze wartości to: bliskość, rzetelność, użyteczność. Pracownicy są filarem naszego sukcesu, dlatego zatrudniamy najlepszych, zapewniamy wysokiej klasy narzędzia, szkolenia, wsparcie merytoryczne oraz odpowiednie uposażenie. Naczelną zasadą w naszej Firmie jest wzajemny szacunek oraz ludzkie podejście dzięki czemu możemy poszczycić się małą rotacją pracowników. Do naszego Oddziału w Sosnowcu, który zatrudnia 70 pracowników i dysponuje najnowocześniejszą technologią druku hetsetowego w Europie (maszyna drukarska COLORMAN 4-1 firmy MAN Roland), poszukujemy Osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

  • Wsparcie Dyrektora w zarządzaniu procesem produkcyjnym
  • Kierowanie zespołem i kompleksowe zarządzanie produkcją - nadzór nad przygotowaniem i realizacją planu produkcji
  • Projektowanie i systematyczne wdrażanie działań w zakresie wzrostu wydajności, podnoszenia jakości, optymalizacji procesów i kosztów produkcji
  • Inicjowanie działań inwestycyjnych w zakresie ulepszania technologii
  • Wsparcie Działu Sprzedaży Usług w negocjacjach handlowych
  • Poszukiwanie i współpraca z podwykonawcami

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem produkcją najlepiej w technologii druku cyfrowego
  • Mile widziana znajomość procesów wydawniczych i technologii druku cyfrowego
  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją, zasad controllingu i wykorzystania systemów komputerowych wspierających zarządzanie produkcją
  • Umiejętność rozliczania kosztów produkcji
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Poparte sukcesami doświadczenia menadżerskie
  • Umiejętności negocjacyjne oraz planowania strategicznego
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz poszukiwania rozwiązań
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w jednej z największych drukarni w Polsce
  • Pracę wśród kompetentnych ludzi w przyjaznej atmosferze wzajemnego szacunku
  • Możliwość wykorzystywania własnych pomysłów i ciekawych rozwiązań
  • Realną możliwość awansu na Dyrektora
  • Samodzielność w działaniu
  • Wysokiej klasy narzędzia
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Pakiet relokacyjny.