Zobacz więcej ofert pracy

Zastępca Dyrektora Hotelu

Klient portalu Praca.pl
Rzeszów
dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
46 dni temu

Ogłoszenie numer: 8822473, z dnia 2024-03-12

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

  • koordynacja codziennego operacyjnego funkcjonowania hotelu,
  • częściowe zarządzanie personelem oraz nadzorowanie prac hotelu,
  • udział w kontroli, monitorowaniu oraz raportowaniu realizacji budżetu,
  • prowadzenie działań marketingowych i sprzedażowych,
  • wsparcie Dyrektora Hotelu w optymalizacji kosztów działalności.

Wymagania

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • praktyczna umiejętność w zarządzaniu przychodami i kosztami w hotelu,
  • orientacja na klienta i determinacja w dążeniu do celu,
  • operatywność, samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • umiejętność zarządzania zespołem, motywowania i rozwijania pracowników oraz delegowania zadań.
  • doskonała organizacja pracy,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i dyspozycyjność,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w dużej organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość awansu i rozwoju w dużej strukturze,
  • ubezpieczenie grupowe, benefity sportowe, prywatna opieka medyczna.