Zastępca Kierownika Restauracji (k/m)

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Grodzisk Mazowiecki

44 dni temu

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Firma Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego działu zatrudni osobę na stanowisko:

Więcej informacji pod nr: 500 229 047

Zadania:

  • Zarządzanie obiektem gastronomicznym pod nieobecność kierownika,
  • Realizacja planów budżetowych
  • Obsługa klienta na poszczególnych zmianach,
  • Szkolenia i rekrutacja pracowników,
  • Planowanie, realizacja, układanie grafików
  • Tworzenie miłej atmosfery w pracy,

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w gastronomii na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność zarządzania kosztami restauracji,
  • Mile widziana znajomość prawa pracy,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność,
  • Umiejętność budowania relacji (pracownicy, goście).

Oferujemy:

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia,
  • Umowę o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji,
  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali.

Poznaj

Działalność usługowa

Poznaj stanowisko: Manager Restauracji
Manager restauracji to osoba, która zajmuje się zarządzaniem restauracji oraz personelem. Ponadto do jego głównych obowiązków należy: dbanie o miłą atmosferę, wystrój, klimat i estetykę restauracji, organizowanie wszelkiego rodzaju przyjęć: bankietów, koncertów, programów artystycznych, spotkań kulturalnych oraz imprez okolicznościowych, prowadzenie spraw ...
Praca Manager Restauracji