Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Zastępca Kierownika Sklepu

Claire's Poland Sp. z o.o.

Warszawa Wileńska

195 dni temu

Claire’s – Bądź częścią sukcesu
Stanowisko Zastępca Kierownika Sklepu
Miejsce pracy: Warszawa Wileńska

Umowa o pracę na zastępstwo

Opis stanowiska:

Do obowiązków Zastępcy Kierownika Sklepu Claire’s należy:

  • wspieranie Kierownika Sklepu w osiąganiu celów sklepu w zakresie sprzedaży, ustalania dziennych priorytetów oraz nadzorowania funkcjonowania sklepu;
  • inspirowanie zespołu w dążeniu do zwiększenia sprzedaży
    i zapewnienia najwyższego poziomu obsługi klienta w sklepie;
  • dbanie by sklep wyglądał atrakcyjnie i zachęcająco dla klientów zgodnie z przyjętymi procedurami;
  • wykonywanie zabiegu przekłuwania uszu ( po wcześniejszym kompleksowym przeszkoleniu).

Zastępca Kierownika, podczas nieobecności Kierownika Sklepu, jest odpowiedzialny za sklep, za prowadzoną obsługę i wyniki sprzedażowe.

Wymagania od kandydata:

  • doświadczenie na stanowisku Zastępcy Kierownika – minimum 1 rok w branży dodatków do ubrań, biżuterii, odzieży;
  • entuzjastyczne nastawienie do pracy z klientami;
  • ukierunkowanie na osiąganie wysokich wyników sprzedażowych;
  • umiejętność szkolenia i trenowania pracowników sklepu;
  • wysokie umiejętności w zakresie komunikacji, planowania;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w dużej międzynarodowej firmie;
  • Stabilne warunki zatrudnienia - Umowa o pracę;
  • Pakiet medyczny;
  • Możliwość rozwoju i awansu;
  • Profesjonalne szkolenia;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie.

O firmie Claire’s

Claire’s jest wiodącym i renomowanym Specjalistą w zakresie Handlu, marką specjalizującym się w sprzedaży biżuterii, dodatków do ubrań i kosmetyków, o globalnym zasięgu. Posiadamy ponad 3.000 sklepów w całej Europie; Ameryce Północnej i Japonii, z czego ponad 1000 sklepów jest zlokalizowanych w Europie i nadal się rozwijamy!

Poznaj stanowisko: Zastępca Kierownika Sklepu

Zastępca kierownika sklepu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą współzarządzającą funkcjonowaniem sklepu w szerokim tego sformułowania znaczeniu. Zastępca kierownika nadzoruje, koordynuje i kontroluje prace podległego personelu, zatrudnionego w obrębie salonu, kreuje politykę sprzedażową i reklamową salonu, zarządza zatrudnieniem i rekrutacją nowych pracowników salonu zastępując kierownika, lub wykonuje ...
Zastępca Kierownika Sklepu Praca Zastępca Kierownika Sklepu