Zastępca kierownika utrzymania ruchu

BD Art Sp. z o.o. Sp.K

Małkinia Górna

12 godz. temu

Ogłoszenie numer: 2716731, z dnia 2019-10-15

BD Art to światowy producent dekoracji ściennych: ramek, luster, półek, tablic korkowych i magnetycznych. Współpracujemy z globalnymi sieciami jak IKEA, Castorama i Leroy Merlin.

W chwili obecnej do naszego biura mieszczącego się w Małkini Górnej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Małkinia Górna

Opis stanowiska

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i instalacji
  • Planowanie i organizowanie przeglądów technicznych, remontów oraz napraw maszyn, urządzeń oraz infrastruktury zakładu;
  • Analizowanie przyczyn i skutków awarii oraz kontrolowanie wykonania napraw;
  • Kierowanie pracą: mechaników, elektryków
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń;
  • Zakup części zamiennych do maszyn i urządzeń,
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi;
  • Nadzór nad uruchomieniem nowych maszyn i urządzeń oraz dopuszczeniem ich do produkcji,
  • Bieżące raportowanie bezpośredniemu przełożonemu postępów prac oraz ewentualnych zagrożeń bądź opóźnień;

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Praktyczna znajomość mechaniki i elektryki;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność planowania, delegowania zadań, kontroli;

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na podstawie umowy o pracę;
  • Wynagrodzenie stałe oraz premię motywacyjną;
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia NW, karty Multisport

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez B.D. Art Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Wołominie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest B.D. Art Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Wołominie przy ul. Partyzantów 50. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik Utrzymania Ruchu
Kierownik utrzymania ruchu jest osobą zatrudnioną w przedsiębiorstwie produkcyjnym i odpowiedzialną za zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych. Jako że pierwszym czynnikiem mogącym zakłócić tę ciągłość jest uszkodzenie jednego z urządzeń, biorących udział w produkcji, kierownik utrzymania ruchu koordynuje i nadzoruje bieżącą konserwację sprzętu i jego naprawy. Kierownik opracowuje harmonogram okresowych ...
Praca Kierownik Utrzymania Ruchu