Zobacz więcej ofert pracy

Zastępca Prezesa

MSM Gdynia
Gdynia, ul. Paprykowa 12
prezes
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
751 dni temu

Ogłoszenie numer: 6785160, z dnia 2022-04-15

MSM Gdynia

Rada Nadzorcza Młodzieżowej Spółdzielni Mieszkaniowej z siedzibą w Gdyni ul. Paprykowa 12 ogłasza konkurs na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia, ul. Paprykowa 12

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie prac związanych z przeprowadzeniem remontów oraz konserwacją zasobów Spółdzielni
  • Współpracę z firmami świadczącymi usługi

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie
  • Znajomość prawa budowlanego i przepisów powiązanych z gospodarka mieszkaniową
  • Znajomość zasad funkcjonowania Spółdzielni Mieszkaniowych

Dodatkowym atutem będzie :

  • Posiadanie uprawnień budowlanych
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa regulujących działalność Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych

Oferta powinna zawierać:

CV z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie informacji i przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji.

Oferty należy składać do dnia 20.04.2022 r. do godziny 12.00 w siedzibie MSM, przy ul. Paprykowej 12 w Gdyni 81-591 Gdynia.