Zawodnik dyscypliny sportu

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Szczecin

7 dni temu

Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0034
OBOWIĄZKI:
- ZESPOŁOWE PODEJMOWANIE TRENINGÓW OPARTYCH NA WSKAZÓWKACH TRENERA - RZETELNE REALIZOWANIE PLANU SZKOLEŃ - UDZIAŁ W WYZNACZONYCH ZAWODACH ( TRENINGI ODBYWAJĄ SIĘ O STAŁEJ PORZE JEDNAK UCZESTNICTWO W ZAWODACH ( W SEZONIE) WYMAGA CIĄGŁYCH WYJAZDÓW I PRACY W NIEDZIELĘ) - PODEJMOWANIE MAKSYMALNEGO WYSIŁKU DLA OSIĄGNIĘCIA JAK NAJLEPSZEGO WYNIKU W CZASIE ZAWODÓW I STOSOWANIE SPOSOBÓW WALKI DOZWOLONYCH REGULAMINEM) - ZA NIEWŁAŚCIWĄ POSTAWĘ MOŻE ODPOWIADAĆ FINANSOWO LUB NAWET BYĆ ZDYSKWALIFIKOWANY.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 50 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Mickiewicza 39, 70-383 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

Agnieszka DREJWS
adrejws@pupszczecin.pl
914254991

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV NA EMAIL

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Poznaj stanowisko: Sportowiec Zawodowy
Sportowiec zawodowy jest w swej charakterystyce daleki od osób wykonujących tradycyjne zawody. Praca sportowca polega na bezustannych przygotowaniach do zawodów, a osiągnięte na nich wyniki przesądzają o rozwoju kariery zawodnika. W zależności od dyscypliny, którą dana osoba wybiera treningi i rozgrywki mogą znacząco różnić się między sobą, podobnie jak możliwości rozwoju kariery. Wśród tychże dyscyplin ...
Praca Sportowiec Zawodowy