Zbrojarz

MULTiSERWIS Sp. z o.o.

Pomorskie

5 dni temu

Zbrojarz

Miejsce pracy: Austria/Villach

Zakres obowiązków:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku zbrojarz, cieśla szalunkowy
  • Wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe,
  • Montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka lub podobnych,
  • Ponadto wykonywanie innych zleconych prac ogólnobudowlanych

Oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego-warunek konieczny
  • Wymagane prawo jazdy kat. B
  • Minimum roczne, udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole

Proponujemy:

  • Możliwość pracy w nadgodzinach, długoterminowe projekty, elastyczny system rotacyjny
  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • Bogaty pakiet socjalny – dofinansowanie do wczasów, kultury i sportu, atrakcyjny pakiet medyczny ENEL – MED
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje (m.in. kursy językowe oraz możliwość zrobienia dodatkowych uprawnień)
  • Zapewniamy transport na miejsce pracy i zakwaterowanie, wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Poznaj stanowisko: Zbrojarz Betoniarz
Zbrojarz Betoniarz to osoba, która wykonuje elementy betonowe lub żelbetonowe do konstrukcji nośnych budowli lub elementów wypełniających budowlę, a także tworzy elementy żelbetonowe dróg, mostów, budowli melioracyjnych i innych. Pracownik ten operuje dwoma rodzajami materiałów: betonem i stalą. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: przygotowanie i zmontowanie zbrojenia, ...
Praca Zbrojarz Betoniarz