Eniro Polska Sp. z o.o.

od 2001 do 5000 prac. Handel i Sprzedaż

Eniro to firma zajmująca się wyszukiwaniem, która zbiera, filtruje i porządkuje informacje lokalne. Nasz wzrost jest napędzany przez rosnącą mobilność użytkowników oraz przyzwyczajenia do korzystania z różnych urządzeń, gdzie jesteśmy na czele z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Od ponad 100 lat Eniro pomaga znaleźć informacje lokalne,  a firmom - klientów. Obecnie oferujemy rozwiązania „multiscreen” – nasi użytkownicy szukają informacji, korzystając ze smartfonów, tabletów i komputerów. Reklama mobilna jest dzisiaj najszybciej rosnącym segmentem w Eniro. Eniro to wyszukiwarka lokalna. Inteligentna droga na skróty do wszystkiego, co potrzebujesz, bez względu na to gdzie jesteś i dokąd idziesz.
 
Eniro w Polsce

Wiodącą marką Eniro w Polsce jest Panorama Firm, od 22 lat najbardziej aktualne i kompletne źródło informacji o firmach. To aktualizowana codziennie baza danych, zawierająca szczegółowe informacje o ponad 2,4 mln firm i instytucji).

Panorama Firm to najpopularniejsza wyszukiwarka lokalna w Polsce, z której co miesiąc korzysta kilka milionów Polaków. Produkt jest dostępny jako:

- wyszukiwarka lokalna w Internecie panoramfirm.pl i rozwiązania mobilne mobilne.pf.pl, wyszukiwarka lokalna panoramafirm.pl, dostępna nie tylko na desktopie, ale również dopasowana do urządzeń mobilnych (tzw. responsive web design), oferująca także precyzyjne mapy

- bezpłatna aplikacja mobilna Panorama Firm, oferowana na smartfony i tablety działające pod systemem iOS i Android

- samochodowa nawigacja GPS Panorama Firm, bezpłatna i działająca offline. Nawigacja jest zintegrowana z aplikacją mobilną Panorama Firm i wyznacza trasę do każdej znalezionej tam firmy

Kogo szukamy?

Nasze oferty pracy kierujemy nie tylko do osób z doświadczeniem zawodowym, ale także do absolwentów i studentów różnych kierunków. Każdy, kto lubi wyzwania, ma głowę pełną pomysłów i nie boi się o nich mówić, ma szansę rozwijać się jako profesjonalista realizując nowoczesne projekty w dziale sprzedaży, IT oraz marketingu.

Pracuj z nami!

Dowiedz się więcej na: praca.eniro.pl

Aktualne oferty pracy

Firma Eniro Polska Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Eniro Polska Sp. z o.o.

Postępu 14A

02-676 Warszawa