Telepizza

od 2001 do 5000 prac. Gastronomia

Telepizza powstała w latach 80-tych w Hiszpanii i jest niekwestionowanym liderem w dostawie pizzy na telefon, także w Polsce, Portugalii i Chile. W Polsce jest wiodącą siecią pizzerii. Każdego dnia 3000 pracowników w niemal 115 lokalach w największych miastach Polski troskliwie przygotowuje i dostarcza gorące, świeżo upieczone pizze do tysięcy biur i domów.

NASI PRACOWNICY W Telepizza pracownicy mają szczególne znaczenie - to oni tworzą firmę i jej niezwykłą osobowość. To właśnie dzięki nim już od ponad 20 lat jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania naszych Klientów, dostarczając pizzę - pyszną, gorącą i zawsze na czas. Dlaczego uważamy, że Telepizza jest wyjątkowa? Ponieważ atmosfera pracy ma dla nas olbrzymie znaczenie. Dlatego staramy się, aby dołączały do nas tylko te osoby, które potrafią pracować w zespole i mają silną orientację na Klienta. Aż 70% kierowników naszych lokali rozpoczynało pracę na stanowiskach podstawowych jako pizzero czy dostawca pizzy, a dziś bezpośrednio decydują o rozwoju firmy.

TO PRACA DLA CIEBIE Poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowiska: podstawowe, menedżerskie i specjalistyczne, jak również osób chętnych do odbycia praktyk. Praca w Telepizza to oferta zarówno dla osób, które szukają pracy dorywczej i zmianowej, jak również dla tych, którzy pragną związać się z firmą na długie lata. Wszystkim pracownikom, niezależnie do stanowiska i formy zatrudnienia, firma zapewnia różnorodne szkolenia, które umożliwiają zdobycie kwalifikacji zawodowych nawet bez wcześniejszego doświadczenia. Ponieważ pracownicy są dla nas najważniejsi, mamy jasne zasady pracy, kontroli, wynagrodzeń, szkoleń i awansów. Zainteresowanych naszą firmą i ofertą zapraszamy na stronę: www.telepizza.pl

Aktualne oferty pracy

Firma Telepizza nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Telepizza"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Telepizza

ul. Postępu 6

02-676 Warszawa