Generali

od 51 do 250 prac. Ubezpieczenia oraz fundusze emerytalne

Grupa Generali to jeden z wiodących światowych ubezpieczycieli oraz lider w sektorze ubezpieczeń życiowych w Europie. Obecna na światowych rynkach od ponad 180 lat Grupa Generali zapewnia ochronę ubezpieczeniową 65 milionom Klientów w ponad 60 krajach świata. Korzystając z wieloletnich doświadczeń na międzynarodowych rynkach finansowych Generali oferuje w Polsce pełną ofertę usług zarówno dla Klientów indywidualnych oraz korporacyjnych.

Aktualne oferty pracy

Firma Generali nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Generali"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Generali:
MaJa

Opinie_firmy
Opinie_firmy
100%
11

Jeśli szukasz super pracodawcy, który dba o pracownika, stwarza warunki do rozwoju i płaci godziwe wynagrodzenie, to polecam Generali. Może brzmi to trochę zbyt entuzjastycznie, ale takie firmy naprawdę istnieją!! a ja jestem zachwycona pracą tutaj. Do tego ludzie, dzięki którym przychodzenie do pracy – to znaczy przez koronawirusa pracujemy zdalnie, ale ogólnie w normalnych warunkach;) – to więcej niż przyjemność. Firmę cenię wysoko i polecam.
Screen reader support enabled.To enable screen reader support, press Ctrl+Alt+Z To learn about keyboard shortcuts, press Ctrl+slash


Jeśli szukasz super pracodawcy, który dba o pracownika, stwarza warunki do rozwoju i płaci godziwe wynagrodzenie, to polecam Generali. Może brzmi to trochę zbyt entuzjastycznie, ale takie firmy naprawdę istnieją!! a ja jestem zachwycona pracą tutaj. Do tego ludzie, dzięki którym przychodzenie do pracy to więcej niż przyjemność:) To znaczy przez koronawirusa praca zdalna, co też wiele mówi o tym pracodawcy! Firmę cenię wysoko i polecam.

Generali

Postępu 15B

02-676 Warszawa