ALAB laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy prawie 600 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i ok. 70 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3500 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy oraz z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Aktualne oferty pracy

 • Diagnosta Laboratoryjny

  ALAB laboratoria Sp. z o.o.   Warszawa, ul. Zawodzie 22    praca stacjonarna
  specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat / część etatu / tymczasowa/dodatkowa
  19 godz.
  Do Twoich zadań należeć będzie: Wykonywanie badań laboratoryjnych z zakresu diagnostyki laboratoryjnej zgodnie z uzyskanymi uprawnieniami.
 • ALAB laboratoria Sp. z o.o.
  młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  część etatu
  4 dni
  Do Twoich obowiązków należeć będzie Obsługa pacjentów w zakresie rejestracji, pobierania krwi i przyjmowania materiału biologicznego, Przygotowanie i oznaczanie materiału do badań oraz do przewozu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy i przepisami prawa, Dodawanie skierowań w...
 • ALAB laboratoria Sp. z o.o.
  młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat
  4 dni
  Do Twoich zadań należeć będzie: Obsługa połączeń telefonicznych oraz wiadomości e-mail skierowanych do działu obsługi Klienta. Obsługa systemu reklamacyjnego. Rozpatrywanie zgłoszeń reklamacyjnych. Przygotowywanie instrukcji i szkoleń wewnętrznych dla personelu z zakresu obsługi...
Zobacz archiwalne oferty pracy

Aktualne oferty pracy

3

ALAB laboratoria Sp. z o.o.

Stępińska 22/30

00-739 Warszawa