Nest Bank to...
bezpieczna bankowość dla tych, dla których rodzina jest zawsze na pierwszym miejscu. Wierzymy, że uczciwe produkty finansowe, na których zawsze można polegać, zapewnią naszym klientom i ich bliskim spokój i poczucie bezpieczeństwa, jakiego każda rodzina potrzebuje, aby w pełni rozwinąć skrzydła.
W przeciwieństwie do innych, nie chcemy być tylko bankiem. Chcemy być dla naszych klientów realnym wsparciem w codziennym życiu. Tworząc ofertę bazujemy na bezpośrednich rozmowach z klientami i naszych wieloletnich doświadczeniach. Nasze produkty są stabilne i godne zaufania.
Nasi Klienci
Nest Bank kieruje ofertę do klientów indywidualnych i mikroprzedsiębiorstw, mocno akcentując pozycję rodziny w swojej grupie docelowej.
Zgodnie z filozofią banku bliskiego ludziom, dbamy o całodobowy dostęp do naszych usług poprzez wygodną bankowość mobilną oraz internetową, nie rezygnując przy tym z bezpośredniego kontaktu z klientami w naszych kameralnych, sprzyjających rozmowie placówkach.
O finansach przy kubku kakao
Nasze placówki bardziej przypominają kawiarnię niż bank. W badaniu oceniającym wygląd wystroju oddziałów Nest Banku, konsumenci najczęściej wskazywali na takie cechy jak przytulność wnętrza, bliskość, przyjazność, ciepło, swojskość, kameralność i skojarzenie z kafejką.
Posiadamy ponad 50 oddziałów własnych oraz przeszło 100 placówek franczyzowych.
Dodatkowo produkty banku dystrybuowane są w sieci pośredniczej.
Firma Nest Bank S.A. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Archiwalne oferty pracy Nest Bank S.A.