Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o.

od 1001 do 2000 prac. Telekomunikacja i Informatyka

Nokia Solutions and Networks  jest światowym liderem wśród dostawców usług telekomunikacyjnych. Spółka dostarcza kompletny asortyment produktów dla infrastruktury sieci mobilnych i stacjonarnych oraz odpowiada na rosnący popyt na usługi, dysponując 20 000 fachowców na całym świecie. Nokia Siemens Networks jest jedną z największych spółek infrastruktury telekomunikacyjnej. Firma działa w 150 krajach.

Aktualne oferty pracy

Firma Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o.:
LiluK@

Pracę oceniam pozytywnie, chociaż słyszałam, że to może zależeć od działu do którego trafisz, ja trafiłam dobrze. To co radziłabym nowym osobom, to nie bać się negocjować stawek i ogólnie już na wstępie określić oczekiwania. Na plus kontakty z line managerami, profesjonalizm, zawsze jasno określone oczekiwania i zadania, taką otwartość i szczerość bardzo sobie cenię. Minusy – czasami nadgodziny, ale to też z 2 strony okazja, żeby sobie dorobić do wypłaty. Jak mówiłam, jeśli chodzi o warunki to wszystko jest do dogadania, dużo zależy od tego, z czym startujemy:) Najlepiej samemu się przekonać, ale z mojego doświadczenia warto spóbować.

Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o.

Ul. Rodziny Hiszpańskich 8

02-685 Warszawa