Teraz rekrutuje

Polkomtel Sp. z o.o.

31 aktualnych ofert pracy od 1001 do 2000 prac. Telekomunikacja i Informatyka

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Polkomtel Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Polkomtel Sp. z o.o.:
pani kinia

Jedna z fajniejszych firm w jakich pracowałam. Atmosfera pozytywna, relacje z osobami na analogicznych stanowiskach pozytywne, z tymi na wyzszych bardziej formalne, ale tez jak najbardziej ok. z pensji i ilości pracy na pewno nie wszyscy byli zadowoleni. Mi zawsze udawalo się realizowac cele, za którymi szła premia. Wiadomo, że czasem niższa, ale zawsze. Na pewno musisz dawac z siebie bardzo dużo, ale widzisz w portfelu efekty swoich starań. Benefity nie są szokujące w żadną stronę  - taki standard, opieka medyczna, paczki na swieta.

31

aktualnych ofert pracy

Polkomtel Sp. z o.o.

Konstruktorska 4

00-493 Warszawa