Teraz rekrutuje

UPC Polska Sp. z o.o.

1 aktualna oferta pracy od 501 do 1000 prac. Telekomunikacja i Informatyka

UPC Polska to wiodący dostawca cyfrowej rozrywki i Internetu na rynku polskim, obecny w sektorze nowoczesnych technologii multimedialnych od 1989 roku. W zasięgu naszej sieci znajduje się prawie 3,3 mln gospodarstw domowych, w ponad 150 miejscowościach w Polsce. Obecnie mamy około 1,5 mln Klientów.

Oferujemy rozwój w kilkunastu obszarach: sprzedaż i obsługa klienta (zarówno bezpośrednia, jak i telefoniczna), wsparcie sprzedaży, marketing, IT i technika, PR i komunikacja wewnętrzna, finanse i księgowość, administracja, HR, prawo.

UPC Polska zatrudnia około 1450 osób w dziewięciu lokalizacjach: Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu i Zielonej Górze. Aż 80% z nas pracuje w największych biurach UPC – w warszawskiej siedzibie w centrum miasta oraz katowickim biurze w dzielnicy Zawodzie, w którym, oprócz wielu działów back-office, mieści się nasze wewnętrzne Contact Center.

 

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "UPC Polska Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy UPC Polska Sp. z o.o.:
ola

W obsłudze klienta bardzo wiele się nauczyłam. To znaczy praca z klientem to czasem stres a czasem śmiech ale samo upc jako miejsce pracy jest ok. Miałam fajny zespół, nie narzekałam na wynagrodzenie, potem poszłam w trochę inną branże, ale i tak pracę tam wspominam bardzo dobrze. Myślę że warto dać szansę.

1

aktualnych ofert pracy

UPC Polska Sp. z o.o.

Al. „Solidarności” 171

00-877 Warszawa