Teraz rekrutuje

eService Sp. z o.o.

13 aktualnych ofert pracy od 251 do 500 prac. Finanse / Bankowość

Spółka stworzona została, aby obsługiwać dynamicznie rozwijający się rynek transakcji kartowych w Polsce. Podstawową działalnością Firmy jest rozliczanie transakcji opłacanych kartami: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic, Diners Club, czy American Express.
Kapitał zakładowy Spółki to 56 mln PLN. Firma zatrudnia 190 pracowników w Centrali i 77 pracowników Regionalnych Sił Sprzedaży.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "eService Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy eService Sp. z o.o.:
Junior_XD

Fajny pracodawca z nowoczesnym podejściem. Firma ciągle się rozrasta, więc pracując tu ma się świadomość tworzenia duuuużej rzeczy,  ale same zespoły są w miarę małe, co wiele ułatwia. Ustalane już na początku warunki finansowe są do zaakceptowania, myślę, że nie odbiegają od typowych dla branży. Pracy jest sporo, ale nie ma nieludzkich nadgodzin. Można i trzeba się ciągle uczyć, nie stoi się w miejscu. Ludzie mili, kontaktowi, bez sztywniactwa. Pracownicy mają pakiet medyczny, multisport i co najważniejsze owocowe środy:) dodam jeszcze, że pracuje się na nowym sprzęcie, a samo biuro jest super urządzone,

13

aktualnych ofert pracy

eService Sp. z o.o.

Jana Olbrachta 94

01-102 Warszawa