Teraz rekrutuje

eService Sp. z o.o.

23 aktualne oferty pracy od 251 do 500 prac. Finanse / Bankowość


O eService

Czy wiesz, że 56% Polaków woli płatności bezgotówkowe, a jedynie 31% wybiera gotówkę? Nic dziwnego – w naszych kieszeniach znajduje się już 38 mln kart! Branża płatności elektronicznych wciąż rośnie, a eService to najszybciej rozwijająca się firma w obszarze transakcji bezgotówkowych w Polsce.

Jesteśmy liderem rynku – największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy transakcje dla ponad 358 tys. terminali POS, również dla klientów z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Hiszpanii.

Nasza firma należy do amerykańskiej spółki EVO Payments International oraz PKO Banku Polskiego. Akcje EVO Payments są notowane na giełdzie papierów wartościowych Nasdaq.

Dlaczego warto do nas dołączyć?


Nasze wartości

Współpraca, uczciwość, usługi, odpowiedzialność, różnorodność. Traktujemy je jak „firmowy GPS” – dzięki nim mamy pewność, że kierujemy się w dobrą stronę. Chcemy nadal być najbardziej zaufanym i innowacyjnym partnerem w branży płatności bezgotówkowych.

Dodaj opinię o "eService Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy eService Sp. z o.o.:
Junior_XD

Fajny pracodawca z nowoczesnym podejściem. Firma ciągle się rozrasta, więc pracując tu ma się świadomość tworzenia duuuużej rzeczy,  ale same zespoły są w miarę małe, co wiele ułatwia. Ustalane już na początku warunki finansowe są do zaakceptowania, myślę, że nie odbiegają od typowych dla branży. Pracy jest sporo, ale nie ma nieludzkich nadgodzin. Można i trzeba się ciągle uczyć, nie stoi się w miejscu. Ludzie mili, kontaktowi, bez sztywniactwa. Pracownicy mają pakiet medyczny, multisport i co najważniejsze owocowe środy:) dodam jeszcze, że pracuje się na nowym sprzęcie, a samo biuro jest super urządzone,

eService Sp. z o.o.
ul. Jana Olbrachta 94
01-102 Warszawa