Kone sp. z o.o.

od 51 do 250 prac. Elektronika, Elektrotechnika, Energetyka


O KONE


Jesteśmy liderem innowacyjności w branży dźwigów i schodów ruchomych. Naszym celem jest przekształcanie miast w przestrzeń lepszego życia. Poprzez bardziej efektywny People Flow® zapewniamy niezawodną, bezpieczną i wygodną komunikację w coraz wyższych i bardziej inteligentnych budynkach. W KONE wierzymy w poprawę produktywności pracy poprzez inspirowanie, angażowanie i rozwój naszych pracowników oferując indywidualne ścieżki kariery. Umiejętność naszego dostosowania się do trendów urbanistycznych zawdzięczamy pracownikom oraz efektom ich pracy – naszym produktom i usługom. W międzynarodowym środowisku KONE możesz zdobyć doświadczenie, które cenione jest w różnych miejscach na świecie.


Jak wygląda serwis wind i praca konserwatora dźwigów?
Zobacz i posłuchaj pracowników KONE Polska.TYPOWY DZIEŃ W KONE


Dodaj opinię o "Kone sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Kone sp. z o.o.:
Miszcz**

Nie żałuje, że się tutaj zatrudniłem. Dobrze dogaduje się ze wszystkimi, sporo się też ucze, mam nadzieje iść wyżej za jakiś czas i myślę, że to jest osiągalne. Co do warunków – umowa o pracę, premie co kwartał, multisport, ubezpieczenie i pakiet medyczny(można wciągnąć rodzinę), dopłaty do angielskiego jak ktoś chce. Płacą dobrze.

Oczekujące...
Ten komentarz jest oczekujące na zatwierdzenie.
Oczekujące...
Ten komentarz jest oczekujące na zatwierdzenie.