KPMG

od 1001 do 2000 prac. Księgowość / Audyt / Podatki

Poznaj KPMG w Polsce

W codziennej pracy każdego dnia pomagamy Klientom stawiać czoła skomplikowanym biznesowym wyzwaniom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy cenionym i zaufanym partnerem biznesowym. Siła KPMG tkwi w ludziach - właśnie, dlatego przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy mogą w pełni rozwijać się i wykorzystywać swój potencjał jest naszym priorytetem.

Więcej

Korzyści pracy w KPMG

Atrakcyjne wynagrodzenia

Międzynarodowe środowisko

Nowoczesne narzędzia pracy

Więcej

Proces rekrutacji

Krok ETAP I Aplikacja online
Krok ETAP II Rozmowa kwalifikacyjna
Krok ETAP III Case study
Krok ETAP IV Witamy na pokładzie
Dodaj opinię o "KPMG"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy KPMG:
Ola X.

Profesjonalizm jest moim zdaniem dostrzegalny na każdym etapie kontaktu z pracownikami tej firmy i to super doświadczenie być jednym z nich:) Rekrutacja wg mnie była dość wymagająca od kandydata, ale jak się zacznie pracę, widać dlaczego. Obowiązków jest sporo, zdarzają się też nadgodziny (zawsze uczciwie płatne). Co ważne można się tutaj bardzo rozwinąć, chłonąć wiedzę jak gąbka i potem starać się o wyższe stanowisko, lepszą pensję. Pieniądze, jakie proponują na start są moim zdaniem dobre, a fakt, że mogą być większe i są na to realne szanse bardzo motywuje. Dodatkowo mamy ogromną ilość benefitów,  są szkolenia, integracje… To jest ogromna, prestiżowa korporacja z wielkimi możliwościami i warto było starać się tu załapać.

Inflancka 4a
00-189 Warszawa

2000+

pracowników

7

biur lokalnych w Polsce

400+

osób zatrudnianych w każdym roku

30

lat doświadczenia