Centrum Elektroniki Stosowanej "CES" Sp. z o.o.

od 11 do 50 prac. Elektronika, Elektrotechnika, Energetyka

Centrum Elektroniki Stosowanej „CES” Sp. z o.o. Powstało w 1992 roku w Krakowie. Założycielami firmy są inżynierowie, którzy uczestniczyli w opracowywaniu pod koniec lat 80-tych pierwszych polskich tranzystorowych  przetwornic częstotliwości. Bazując na swej szerokiej wiedzy powołali do życia spółkę zajmującą się urządzeniami energoelektronicznymi.
Początkowo działalność firmy skupiała się wokół obsługi przetwornic i soft-startów, z czasem do oferty dołączyły agregaty prądotwórcze i urządzenia do bezprzerwowego zasilania – UPS-y. Uzupełnieniem oferty jest bogaty wybór izolatorów nn i sn. Od 2002r. instalowane są również urządzenia kogeneracyjne, wytwarzające jednocześnie energię elektryczną i ciepło. Paliwem dla tych urządzeń może być gaz ziemny, propan lub biogaz, co sprawia, że są wyjątkowo przyjazne dla środowiska. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu, firma obecnie poszerza zakres swej działalności o urządzenia i kompletne instalacje służące do produkcji biogazu.

 Dzięki ścisłej współpracy z producentami Centrum Elektroniki Stosowanej zapewnia fachową i kompleksową obsługę swoim klientom, a także błyskawicznie wprowadza na rynek nowoczesne rozwiązania techniczne. Aby służyć pomocą w pełnym zakresie firma nie tylko dostarcza, montuje i uruchamia urządzenia ale również wykonuje projekty, przeprowadza szkolenia pracowników w zakresie obsługi oraz oferuje przeglądy i naprawy (nie tylko własnych urządzeń). Rozbudowany dział serwisu zapewnia całodobową pomoc techniczną, a także opracowuje innowacyjne rozwiązania, testuje nowe urządzenia.

Aktualne oferty pracy

Firma Centrum Elektroniki Stosowanej "CES" Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Zobacz archiwalne oferty pracy

Centrum Elektroniki Stosowanej "CES" Sp. z o.o.

ul. Biskupińska 14

30-732 Kraków