Teraz rekrutuje

Yves Rocher Polska Sp. z o.o

1 aktualna oferta pracy od 51 do 250 prac. Przemysł chemiczny

W sercu francuskiej Bretanii, w miejscowości La Gacilly, przeniknięty pasją do świata roślin Yves Rocher stworzył markę, która już ponad 50 lat pielęgnuje kobiecą urodę na całym świecie.

Unikatowy model biznesowy oparty na kontrolowaniu procesów, zaczynając od uprawy roślin poprzez produkcję i własną dystrybucję, gwarantuje najwyższą jakość produktów z jednoczesnym poszanowaniem przyrody. 

Jako firma Yves Rocher cenimy piękno i chcemy się nim dzielić. Właśnie dlatego naszym hasłem przewodnim jest: Act Beautiful. Jeżeli chcesz przyczynić się do tego, żeby ten świat był lepszy, dołącz do naszego zespołu w Polsce już teraz!

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Yves Rocher Polska Sp. z o.o"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Yves Rocher Polska Sp. z o.o:
Lala

Pracowałam przez rok i to co mnie urzekło to świetna atmosfera i takie dodatkowe bonusy, które są dość nieoczywiste w większości polskich firm, czyli świeże owoce dla pracowników, częste firmowe spotkania i imprezy. Bardzo przyjemne miejsce pracy.

1

aktualnych ofert pracy

Yves Rocher Polska Sp. z o.o

Nowogrodzka 68

02-014 Warszawa