INCOM - więcej niż dystrybutor IT
Jesteśmy liderem w dystrybucji wiodących producentów na świecie takich jak: Seagate, Western Digital, LG, Toshiba, Philips, Acer, AOC, MSI, Silicon Power, GoodRam, Gigabyte, AsRock, Ricoh, Genius, Ubisoft, Cenega, CD Projekt i wielu innych.
W ofercie posiadamy produkty między innymi: Intel, AMD, HP, Canon, Brother, Epson, Kyocera, Xerox, Lenovo, Dell, Samsung, Creative, Eset, Ever, Hama czy Modecom.
Dbamy o szeroką i atrakcyjną ofertę, współpracując z ponad 700 dostawcami m.in. systemów operacyjnych i oprogramowania komputerowego, laptopów, urządzeń mobilnych, smartfonów, rozwiązań sieciowych, komputerów PC, podzespołów i akcesoriów, AGD i RTV, urządzeń drukujących i wielofunkcyjnych, materiałów eksploatacyjnych, czy tablic interaktywnych oraz wielu więcej, z niemal wszystkich obszarów nowych technologii, wirtualizacji oraz inteligentnych rozwiązań.
Ponad 28-letnie doświadczenie zapewniło Incom wiedzę i umiejętności, dzięki którym niezmiennie zajmujemy jedną z czołowych pozycji na rynku. Wyróżnia nas elastyczność, dynamika w działaniu oraz nowatorskie podejście, dzięki któremu kreujemy trendy oraz mamy realny wpływ nie tylko na rodzimy rynek technologiczny.

Aktualne oferty pracy

Firma Incom Group S.A. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Magazynier

    AGATA Spółka Akcyjna   Wrocław, ul. Paprotna    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    4 godz.
    Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru; Przygotowanie oraz wydanie towarów; Dbałość o powierzony towar i mienie firmy.
  • Kasjer

    4 godz.
    Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie wysokiego poziomu standardu obsługi Klienta; Obsługa Klienta w dziale kas zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami kasowymi.
  • Sprzedawca - Doradca Klienta w salonie marki Bytom

    VRG S.A.   Wrocław, Wroclavia    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa zlecenie
    4 godz.
    Do Twoich zadań należeć będzie: obsługa Klienta, aktywna sprzedaż naszych produktów, dbanie o ekspozycję towaru, budowanie pozytywnego wizerunku marki.
  • Specjalista / Specjalistka ds. Zakupów Książek

    Antykwariat i Księgarnia Tezeusz sp. z o.o   Wrocław    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat   5 000 - 7 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 godz.
    Twój zakres obowiązków Głównym zadaniem Specjalisty ds. zakupów książek jest pozyskiwanie używanych książek i księgozbiorów od osób prywatnych, instytucji i firm. Zadania towarzyszące to: negocjowanie warunków umów, organizacja załadunku i transportu zakupionych książek do...
  • Magazynier - kierowca

    Sokołów S.A.   Wrocław    praca stacjonarna
    10 godz.
    Główny cel stanowiska: przyjmowanie dostaw; kompletacja zamówień; dbałość o porządek na magazynie;
  • Handlowiec wyrobami hutniczymi w Dziale Rur

    P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Twój zakres obowiązków: obsługa klientów biznesowych i indywidualnych; nawiązywanie współpracy z nowymi kontrahentami; ofertowanie, sprzedaż, koordynacja dostaw, nadzorowanie należności; budowanie długotrwałych relacji z klientami; aktywne wykorzystywanie działań marketingowych...
  • Magazynier / Operator Wózka Widłowego

    MOBI Sp. z o.o.   Wrocław    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Od Kandydatów oczekujemy: prawa jazdy kat. B; uprawnień i doświadczenia w obsłudze wózka widłowego; dyspozycyjności; pracowitości i zaangażowania; odpowiedzialności;
  • Serwisant Działu Reklamacji

    AGATA Spółka Akcyjna   Wrocław    praca stacjonarna
    1 dni
    Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Dokonywanie oględzin, wymiany oraz naprawy zakupionych mebli, również w domu Klienta zgodnie z procedurą reklamacji; Sporządzanie dokumentacji serwisowej; Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta.
  • Pracownik Działu Mięso (Rozbieracz/Wykrawacz)

    Selgros Cash&Carry   Wrocław, Krakowska    praca stacjonarna
    1 dni
    Do Twoich zadań będą należeć m.in.: rozbiór i trybowanie mięsa, przygotowanie wyrobów mięsnych do wędzenia, transport i wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję, profesjonalna obsługa klienta, udział w cyklicznych inwentaryzacjach.
  • Pracownik hali

    1 dni
    Do Twoich zadań będą należeć m.in.: rejestrowanie towaru w systemie gospodarki towarowej, transport i wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję, profesjonalna obsługa klienta, udział w cyklicznych inwentaryzacjach.
Zobacz archiwalne oferty pracy

Incom Group S.A.

ul. Mokronoska 6

52-407 Wrocław