TJX
Praca w TJX Europe to ciekawe doświadczenie. Oferujemy znamienite marki na terenie Europy, Kanady i Stanów Zjednoczonych oraz możliwości rozwoju na światową skalę.
TJX Europe to część TJX Companies Inc. – światowego lidera w zakresie sprzedaży detalicznej ubrań i artykułów wyposażenia wnętrz, wyspecjalizowanego w oferowaniu asortymentu po obniżonych cenach. Roczne obroty firmy przekraczają 20 miliardów dolarów. W samych centralach w Düsseldorfie i Watford, zatrudniamy ponad 800 pracowników. Liczba osób pracujących w naszych europejskich sklepach i centrach logistycznych przekracza 16,000 – natomiast na całym świecie z TJX związanych jest około 133,000 osób.
Europejska premiera pomysłu „światowe marki zawsze do 60% taniej*” odbyła się w Wielkiej Brytanii, w 1994 roku, kiedy otwarto pierwszy sklep pod szyldem TK Maxx. Od tej pory cieszymy się nieustającą sympatią klientów w całej Europie. W 2007 roku otworzyliśmy TK Maxx w Niemczech, a HomeSense europejską działalność rozpoczął w 2008 roku w Anglii, a w roku 2009 TK Maxx zadebiutował w Polsce.
Podsumowując rok 2009 mogliśmy pochwalić się już sumą 277 sklepów. Zaczęliśmy wprowadzać nowe formy sprzedaży – sklepy wolnostojące i te mieszczące się w wielkich centrach handlowych, które są stanie pomieścić HomeSense i TK Maxx, a także sklep internetowy. Nasza przyszłość nigdy nie zapowiadała się lepiej!
Nasza strategia zawsze była prosta. Wytrawni klienci nie mogli uwierzyć w swoje szczęście – lub nasze ceny – znajdując ulubione marki strojów i wyposażenia domu nawet do 60% taniej. Nic dziwnego, że wracają do nas wielokrotnie. Nadal się rozwijamy, jednak nasz pomysł na ceny i sklepy pozostaje taki sam – wielkie marki, małe ceny, sklepy bez zbędnych ozdobników i jak największa satysfakcja z zakupów.
Różnorodność i równość to więcej niż element kultury TJX Europe – to jej fundament. Zatem, jakiekolwiek masz talent i zainteresowania, jest wielce prawdopodobne, że właśnie u nas znajdziesz, czego szukasz. Barwny katalog karier w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech i w Polsce wyróżnia TJX Europe jako jednego z najlepiej prosperujących i atrakcyjnych pracodawców w Europie. Skontaktuj się z nami – z przyjemnością poznamy Twoją historię.
*od regularnych cen w Polsce i na świecie.
TK Maxx
Łatwo zrozumieć, dlaczego brytyjscy konsumenci wybrali nas jednym ze swoich ulubionych sklepów*, w dodatku ilość naszych sklepów w Niemczech i w Polsce nieustannie rośnie*.
Jak to możliwe, że światowe marki oferujemy zawsze do 60% taniej**? To proste! Połączyliśmy strategię zakupów i wyszukiwania najlepszych okazji z funkcjonalnym wyposażeniem sklepów. W przeciwieństwie do standardowych sklepów, wiernych konwencji kupowania kolekcji 4 razy w roku, nasi kupcy nieustannie przeszukują świat mody i znajdują znane marki w znacznie niższych cenach. Wyczulenie na jakość, płynność w języku negocjacji i zdolność znajdywania się we właściwym miejscu i we właściwym czasie – to cechy charakterystyczne zaopatrzeniowców TK Maxx. To właśnie odróżnia nas od przeciętnego sklepu. Mamy bezpośredni kontakt z tysiącami projektantów, właścicieli marek i dostawców na całym świecie, a nasza strategia pozwala kupcom podejmować niezależne decyzje. To podejście umożliwia im korzystanie z nadarzających się okazji, fantastyczne kolekcje z ostatniej chwili, elementy wyposażenia domu znakomitych producentów – w różnych kolorach, ilościach i rozmiarach. Dzięki temu możemy oferować klientom nieprzewidywalny asortyment, ale zawsze dobrej jakości i do 60% taniej**. TK Maxx to kalejdoskop mody – wciąż proponuje coś nowego, nic dziwnego, że praca tu jest tak interesująca. Funkcjonalne wyposażenie sklepów to istotna część naszej taktyki. Zwłaszcza, gdy ta strategia wymaga skutecznego działania na wszystkich poziomach zarządzania. W końcu chodzi nam o to, by minimalizować koszty, a oszczędności przekazywać klientom. Bo to oni są dla nas najważniejsi!
*źródło: badania rynku Verdict
**od regularnych cen w Polsce i na świecie
HomeSense
Nie zaskoczy Was fakt, że HomeSense także wykorzystuje sprawdzony przepis na sukces. Składniki tej receptury to wyszukiwanie świetnych okazji i praktycznie urządzone sklepy – wszystko po to, by oferować klientom znakomite produkty dla domu, za mniej.
Zaopatrzeniowcy HomeSense to wyspecjalizowany zespół kupców, których pasją jest wyposażenie domu. Czy jest to zestaw przyborów kuchennych, unikatowy element dekoracyjny, pościel z najmodniejszym wzorem, skórzany mebel czy dzieło sztuki współczesnej – ich zadanie to znaleźć i przywieźć najlepsze produkty dla domu, w cenie znacznie niższej niż w przeciętnych sklepach. Ich tajemnica? Wyborna umiejętność negocjacji i – wśród kupców legendarny – talent do wyszukiwania prawdziwych okazji. Ponadto, bezpośredni kontakt z projektantami, właścicielami marek i dostawcami na całym świecie, co czasem oznacza niespodziewaną podróż lotniczą lub rozmowę telefoniczną o nieprzewidywalnej porze. Jednak dzięki tej relacji wiedzą gdzie znaleźć najlepsze produkty dla domu, w najlepszych cenach – na czym korzystają wszyscy klienci HomeSense. Wyposażenie domu to także pasja pracowników w naszych sklepach. Widać to wyraźnie, gdy przygotowują nowe aranżacje, często łącząc klasyczne i współczesne elementy wystroju wnętrza. Przemyślany rozkład mebli i oświetlenia to kolejny istotny składnik idei praktycznego sklepu, gdzie robienie zakupów to przyjemny i nieskomplikowany proces. Wiemy, że klienci zawsze mogą liczyć na coś nowego, ponieważ nowe, niepowtarzalne kolekcje dostarczamy do naszych sklepów każdego dnia. Więc... na co czekasz? W końcu „nie ma to jak w domu”.

Aktualne oferty pracy TK Maxx

Archiwalne oferty pracy TK Maxx