TAX CARE S.A.

od 51 do 250 prac. Księgowość / Audyt / Podatki

TAX CARE S.A. jest pierwszą w Polsce firmą, tworzącą nową kategorię modelu biznesowego, która łączy usługi księgowe świadczone przez licencjonowanych księgowych  z doradztwem w zakresie produktów kredytowych i inwestycyjnych. Dodatkowo zapewnia opiekę dla swoich klientów  w zakresie kadr, usług prawniczych, a także doradztwa biznesowego.
Rozwój firmy na rynku wspierany jest przez twórców GetinNoble Bank i Open Finance.
Przewagą firmy jest tworzenie nowych, innowacyjnych rozwiązań księgowo - finansowych dla klientów  biznesowych.

Kariera w Tax Care, to jasno określona droga rozwoju. Każdy z pracowników przyczynia się do budowania naszej firmy oraz kształtowania jej wizerunku na rynku. Poza stabilną pracą i konkurencyjnym wynagrodzeniem oferujemy swoim pracownikom nieustanną możliwość rozwoju zawodowego. Już od pierwszego dnia swojej pracy wkroczysz na ścieżkę, która dzięki wyraźnym drogowskazom zaprowadzi Cię do upragnionego celu. Organizowane cyklicznie szkolenia i kursy wewnętrzne, ogólnopolskie konferencje prowadzone przez wybitnych specjalistów z danej dziedziny pozwolą Ci stale podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

Jesteśmy młodą organizacją o bardzo elastycznych strukturach. Każda rekrutacja na stanowiska wyższego szczebla rozpoczyna się od poszukiwań odpowiedniego kandydata w już istniejących strukturach firmy.

Aktualne oferty pracy

Firma TAX CARE S.A. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Zobacz archiwalne oferty pracy

TAX CARE S.A.

Przyokopowa 33

01-208 Warszawa