Teraz rekrutuje

Databout sp. z o.o.

2 aktualne oferty pracy od 51 do 250 prac. Doradztwo / Konsulting

Databout to niezależna firma zatrudniająca ekspertów, planistów i inżynierów współpracujących ze sobą we wszystkich aspektach współczesnego środowiska. Nasze szerokie doświadczenie pomaga klientom w rozwiązywaniu najbardziej złożonych problemów i przekształcaniu ekscytujących pomysłów w rzeczywistość. Ponadto w naszej pracy stosujemy najnowsze metody z dziedziny data science, aby dostarczyć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania szybko i precyzyjnie.

Nasze doświadczenie projektowe w Polsce sięga roku 1999 – czasu dynamicznego rozwoju polskiej gospodarki i infrastruktury, a także transformacji społeczeństwa w kierunku świadomości ekologicznej. Od ponad 20 lat zapewniamy doradztwo w zakresie realizacji projektów finansowanych ze środków prywatnych oraz publicznych krajowych a także unijnych. Nasze usługi inżynieryjne obejmują sektory transportu, energetyki i środowiska.

Łączymy wiedzę ekspercką z różnych dziedzin z doświadczeniem, a dzięki naszej siedzibie w Warszawie i czterem innym biurom regionalnym zlokalizowanym w południowej Polsce (Kraków, Katowice, Wrocław, Rzeszów) jesteśmy w stanie obsługiwać zarówno klientów publicznych, jak i prywatnych w całym kraju, mając na uwadze lokalne uwarunkowania. Jednocześnie nasza platforma databout.tools jest dostępna dla każdego.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Databout sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

2

aktualnych ofert pracy

Databout sp. z o.o.

BITWY WARSZAWSKIEJ 1920R. 7

02-366 Warszawa