Teraz rekrutuje

ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.

9 aktualnych ofert pracy Medycyna, Farmacja i Służba zdrowia

ACS SŁUCHMED to firma z tradycjami. Założona w 1990r była jedną z pierwszych tego typu firm w Polsce. Firma rozpoczęła swoją działalność w Lublinie, stając się jednym z największych i najprężniej działających przedsiębiorstw w branży protetyki słuchu na terenie kraju.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "ACS SŁUCHMED Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.:
siostra

Przez pandemie były cięcia finansowe, ale generalnie każdy rozumie że to czasowe rozwiązanie no i w sumie dobrowolne. Pracuje w Słuchmedzie od ponad 2 lat, to była też moja pierwsza praca, potem zmieniałam i pracowałam w dwóch innych miejscach, ale ostatecznie wróciłam na wyższe stanowisko i po tym przeglądzie mogę powiedzieć, że zdecydowanie wybija się na tle innych firm. Warunki pracy generalnie dobre lub bardzo dobre, ludzie to w większości profesjonaliści, jest życzliwie i z szacunkiem. Raczej nie będę szukać niczego innego.

9

aktualnych ofert pracy

ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.

ul. Orla 5

20-022 Lublin