Teraz rekrutuje

ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.

28 aktualnych ofert pracy Medycyna, Farmacja i Służba zdrowia

Poznaj ACS Słuchmed


Nasi pracownicy robią ważne rzeczy dla ludzi z niedosłuchem – dzięki szerokiej ofercie najnowocześniejszych aparatów słuchowych mogą podarować osobom niedosłyszącym swobodny kontakt z innymi ludźmi, a także słyszenie przeróżnych dźwięków: muzyki, szczekania psa, świergotu ptaków, nadjeżdżającego samochodu, ulubionego serialu, audycji radiowej.

Ludzie z niedosłuchem mogą być dzięki naszej pracy aktywnymi uczestnikami codziennego społecznego życia, a nie jego wyizolowanymi obserwatorami.

Aktualne oferty pracy

Dodaj opinię o "ACS SŁUCHMED Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.:
siostra

Przez pandemie były cięcia finansowe, ale generalnie każdy rozumie że to czasowe rozwiązanie no i w sumie dobrowolne. Pracuje w Słuchmedzie od ponad 2 lat, to była też moja pierwsza praca, potem zmieniałam i pracowałam w dwóch innych miejscach, ale ostatecznie wróciłam na wyższe stanowisko i po tym przeglądzie mogę powiedzieć, że zdecydowanie wybija się na tle innych firm. Warunki pracy generalnie dobre lub bardzo dobre, ludzie to w większości profesjonaliści, jest życzliwie i z szacunkiem. Raczej nie będę szukać niczego innego.

ACS Słuchmed sp. z o. o.
ul. Orla 5
20-022 Lublin

936

pracowników