Urządzenia HVACR, wyposażenie dla HoReCa i Retail

Aktualne oferty pracy

Firma Baltic Master Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    10 godz.
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
  • Pracownik Hali

    Selgros Cash&Carry   Warszawa, Białołęka    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    11 godz.
    Do Twoich zadań będą należeć m.in.: rejestrowanie towaru w systemie gospodarki towarowej, transport i wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję, profesjonalna obsługa klienta, udział w cyklicznych inwentaryzacjach.
  • Pracownik Hali (Dział Ryby)

    11 godz.
    Do Twoich zadań będą należeć m.in.: transport i wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję, ważenie i pakowanie towaru, kontrola świeżości i dat przydatności do spożycia, wymiana lodu na ekspozycji, profesjonalna obsługa klienta – aktywna sprzedaż.
  • Doradca Klienta / Sprzedawca

    AGATA Spółka Akcyjna   Warszawa, Włochy    praca stacjonarna
    15 godz.
    Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta; Realizacja sprzedaży; Utrzymywanie standardu ekspozycji; Przyjmowanie i koordynowanie procesu indywidualnych zamówień mebli oraz terminów ich realizacji.
  • Doradca Klienta / Sprzedawca Vistula

    VRG S.A.   Warszawa, Blue City    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    16 godz.
    Do Twoich zadań należeć będzie: obsługa Klienta, aktywna sprzedaż naszych produktów, dbanie o ekspozycję towaru, budowanie pozytywnego wizerunku marki.
  • Sekretarka

    RESPOL Export - Import Sp. z o.o.   Warszawa, Targówek    praca stacjonarna
    16 godz.
    Zakres obowiązków: bieżąca organizacja pracy sekretariatu, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji, w tym archiwizowanie dokumentów i dbanie o ich prawidłowe przechowywanie, przygotowywanie i prowadzenie korespondencji mailowej i pocztowej, obsługa zebrań oraz spotkań...
  • Kierowca (kat. C)

    Selgros Cash&Carry   Warszawa, Bemowo, Połczyńska    praca mobilna
    16 godz.
    Do Twoich zadań będą należeć m.in.: przygotowanie towaru do przewozu/dostawy, przewóz i dostarczenie towaru do klienta, rozładunek towaru, zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta, dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów.
  • Pracownik Kompletacji Zamówień

    Selgros Cash&Carry   Warszawa, Bemowo, Połczyńska    praca stacjonarna
    16 godz.
    Do Twoich zadań będą należeć m.in.: kompletacja towaru zgodnego z zamówieniem, rejestrowanie pobranego towaru, właściwe zabezpieczanie towaru i przygotowanie go do załadunku, udział w cyklicznych inwentaryzacjach.
  • Pracownik sklepu

    FRAC BIS Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   5 300 - 8 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    17 godz.
    obsługa kasy fiskalnej, wykładanie produktów oraz dbanie o ich prawidłową ekspozycję, sprawdzanie dat ważności (kasjer-sprzedawca), krojenie i pakowanie wędlin, serów i mięsa, obsługa klientów, wykładanie produktów na lady chłodnicze (pracownik stoiska mięsnego), drobne prace porządkowe.
  • Przedstawiciel Firmy

    Selgros Cash&Carry   Warszawa, Połczyńska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Do Twoich zadań będą należeć m.in.: analiza i planowanie współpracy z Klientami, przedstawianie oferty spółki, pozyskiwanie nowych Klientów, cykliczne wizyty u Klientów.
Zobacz archiwalne oferty pracy

Baltic Master Sp. z o.o.

Brzeska 2 lok.303

03-737 Warszawa