Teraz rekrutuje

Mangold Jobeu sp. z o. o.

7 aktualnych ofert pracy Agencje zatrudnienia

Firma Mangold GmbH została założona w 2003 roku i ma za sobą 13-lat udanej działalności w zakresie rekrutacji pracowników na rynek niemiecki.

Od samego początku realizujemy następujące zadania:
- pozyskiwanie ofert pracy wśród niemieckich pracodawców,
- rekrutacja kandydatów na wybrane stanowiska,
- koordynacja zatrudnienia wybranych pracowników na rynku niemieckim;

Pracownicy rekrutowani przez Mangold GmbH  dla niemiecki klientów głównie z branży handlowej, przemysłowej i administracyjnej od wielu lat cieszą się stabilnym zatrudnieniem w przedsiębiorstwach o ugruntowanej pozycji.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Mangold GmbH w 2015 roku w Polsce, mieście Gdynia powstała spółka Mangold Jobeu Sp. z o.o. realizująca te same zadania wśród kandydatów z Polski.

Pracownicy Mangold Jobeu Sp. z o.o. posiadają wieloletnie doświadczenie w branży rekrutacji i dołożą wszelkich starań, aby Państwa aplikacja zakończyła się sukcesem.

Aktualne oferty pracy

7

aktualnych ofert pracy

Świętojańska 66/2C

81-393 Gdynia