Allfinanz Sp. z o. o.

od 1 do 10 prac. Finanse / Bankowość

Allfinanz to spółka należąca do austriackiej grupy finansowej z kilkudziesięcioletnią tradycją działalności, w Polsce prowadzimy działalność od 1993 roku i zaliczamy się do grona pionierów na rynku usług pośrednictwa finansowego.

Naszym klientom oferujemy produkty oszczędnościowe, inwestycyjne oraz ubezpieczeniowe.

Zajmujemy się pośrednictwem finansowym i ubezpieczeniowym. Działamy w oparciu o wymagane przepisami prawa zezwolenie, posiadamy licencję w Rejestrze Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11121432/A prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Przez kilkunastoletnią działalność w Polsce udowodniliśmy swoją stabilność finansową i rzetelną pozycję na rynku, stając się docenianą i wiarygodną firmą dla naszych partnerów biznesowych, klientów oraz Towarzystw, z którymi współpracujemy. Stanowi to jeden z najważniejszych filarów sukcesu i pozycji rynkowej naszej firmy. Otrzymaliśmy wiele wyróżnień i nagród. Posiadamy znakomitą opinię na rynku.

Przedstawiane rozwiązanie dla klienta powstaje po analizie jego obecnej sytuacji finansowej oraz aktualnie posiadanego portfela produktów finansowych i ubezpieczeniowych w odniesieniu do wytyczonych celów i potrzeb, które posiada.

Aktualne oferty pracy

Firma Allfinanz Sp. z o. o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Zobacz archiwalne oferty pracy

Allfinanz Sp. z o. o.

Wita Stwosza 48 lok.104

02-661 Warszawa