Teraz rekrutuje

Provident Polska S.A.

4 aktualne oferty pracy Finanse / Bankowość

PROVIDENT W POLSCE

  • Provident to stabilna, międzynarodowa firma ze 130-letnią tradycją
  • Jesteśmy liderem na rynku szybkich pożyczek gotówkowych. Z naszych usług skorzystało 4 mln Klientów
  • Pracuje z nami 3600 Doradców Klienta
  • Na terenie Polski mamy oddziały i filie terenowe

PROVIDENT NA ŚWIECIE

  • Provident Polska należy do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance (IPF), która jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych
  • W skład Grupy IPF, oprócz Polski będącej największym rynkiem, wchodzą Czechy, Węgry, Rumunia, Meksyk, Litwa, Łotwa, Estonia i Australia

MOŻESZ SIĘ ROZWIJAĆ

 

Współpracujemy w całej Polsce z Doradcami Klienta, którzy pozyskują Klientów, budują z nimi długofalowe relacje i doradzają w wyborze najlepszych rozwiązań. To dobry start i otwarta ścieżka do awansu i zarządzania sprzedażą.

 

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Provident Polska S.A."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Provident Polska S.A.:
Ania

NAJLEPSZA firma!!! Szacunek dla pracownika, jasne zasady, dobre zarobki, przyjacielska atmosfera i bezkonfliktowi menagerowie. Jako konsultantka pracuję 40h/tyg, ale godziny pracy mogłam sobie dostosować. Fajne są też dodatki, np służbowy telefon, z którego mogę dzwonić bez limitów. Warto!!

4

aktualnych ofert pracy

Provident Polska S.A.

ul. Inflancka 4 A

00-189 Warszawa