PROVIDENT W POLSCE

Provident Polska działa w naszym kraju od 1997 roku i jest liderem na rynku pożyczek gotówkowych.

Naszym celem jest dostarczanie prostych, rzetelnych i dostępnych produktów finansowych. Wyróżnia nas indywidualne podejście do potrzeb Klienta i umiejętność budowania z nim długotrwałych relacji. Dzięki sieci Doradców Klienta docieramy z naszą ofertą do potencjalnych pożyczkobiorców na terenie całego kraju. Z usług firmy Provident Polska skorzystało już ponad 4 miliony Klientów.

GRUPA IPF

Provident Polska należy do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance (IPF), która jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W skład Grupy IPF, oprócz Polski będącej największym rynkiem, wchodzą Czechy, Węgry, Rumunia oraz Meksyk.


Jesteśmy firmą, która ceni swoich Klientów, rozumie ich potrzeby i buduje z nimi długotrwałe relacje.

Nasze wartości to:

Szacunek - Przestrzeganie podstawowych zasad kultury osobistej, szanowanie opinii, czasu i pracy innych. To traktowanie ludzi tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

Odpowiedzialność - Za nasze działania i ich skutki. To chyba najważniejsze w tym, co robimy. Jesteśmy odpowiedzialni za zobowiązania, wyniki i jakość wobec klientów, akcjonariuszy, partnerów i pracowników.

Przejrzystość - We wszystkim, co robimy - w naszych warunkach umów z Klientami, współpracy pomiędzy działami, w codziennych zachowaniach. Bez zatajania istotnych faktów, niepotrzebnego komplikowania pracy sobie i innym.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy

Aktualne oferty pracy

1

Provident Polska S.A.

ul. Inflancka 4 A

00-189 Warszawa