Teraz rekrutuje

Awareson Sp. z o.o.

1 aktualna oferta pracy od 11 do 50 prac. Agencje zatrudnienia

Firma Awareson specjalizuje się w outsourcingu kadry IT i powstała z inicjatywy rekruterów z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zatrudnianiu światowej klasy specjalistów. Zajmujemy się zarówno rekrutacją IT w ramach różnych modeli współpracy, jak również doradztwem w zakresie rynku usług i specjalistów w branży IT. Tajniki naszego zawodu zgłębialiśmy, pracując przez wiele lat dla wiodących agencji w Londynie, ucząc się od najlepszych. Mamy ogromne doświadczenie w przeprowadzeniu pełnego procesu rekrutacyjnego 360 dla prestiżowych klientów i firm konsultingowych. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, w prężnie rozwijającym się ośrodku Usług IT.

 

Wiesz co najbardziej lubimy w naszej firmie? To, że każdego dnia wszyscy przychodzimy do pracy po to, by zajmować się tym, co kochamy. Awareson to niespotykana pasja i dbałość o szczegóły. Kieruje nami ogromna chęć odkrywania i dostarczania najlepszych talentów w konkurencyjnym świecie Outsourcingu Kadr IT. Działamy w oparciu o skrupulatnie wypracowane metryki. Wiemy, że pośpiech jest złym doradcą, ale wyczucie czasu i miejsca to podstawa podejmowanych przez nas decyzji. Jak nikt inny rozumiemy, że sprawny i umiejętnie przeprowadzony proces rekrutacyjny leży w interesie wszystkich zaangażowanych stron – zsynchronizowane zadowolenie klienta, kandydata i rekrutera to perpetuum mobile owocnej współpracy. Kompetencje są naszą mantrą.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Awareson Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

1

aktualnych ofert pracy

Awareson Sp. z o.o.

Konstruktorska 12

02-673 Warszawa