Faktoria to spółka należąca do Grupy Nest Bank - pierwszy fintech bankowy z szeroką paletą rozwiązań przyspieszających, odraczających i zabezpieczających płatności małych, średnich i większych firm. W naszym portfolio znajduje się zarówno klasyczny faktoring jak i usługa płatności odroczonych dla firm w systemie Buy Now Pay Later (Spingo).

Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia przy wsparciu najnowszych technologii i trendów, od ponad 5 lat (z powodzeniem!) rozwijamy nasz wachlarz produktów.

Jako zespół, jesteśmy zgraną grupą ponad 100 pasjonatów swojej branży i niezmiennie, niemal wykładniczo rośniemy w siłę tworząc nowe rozwiązania dla naszych Klientów i Partnerów biznesowych.

Aktualne oferty pracy

 • Specjalista ds. AML i Przeciwdziałania Przestępstwom

  Faktoria Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa
  specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko
  1 dni
  Jakie będą Twoje zadania? Podejmowanie działań prewencyjnych w zakresie przeciwdziałania przestępstwom finansowym; Wykrywanie i przeciwdziałanie przestępstwom finansowym; Analiza transakcji w celu wykrywania potencjalnych wyłudzeń; Udzielanie odpowiedzi na zapytania organów ścigania;...
 • Specjalista ds. Zarządzania Należnościami

  Faktoria Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa / stacjonarna
  specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko
  3 dni
  Wymagania: Minimum 2 lata doświadczenia w monitoringu należności, Doświadczenie pracy w Contact Center z klientem biznesowym, Znajomość i umiejętność stosowania technik negocjacji, Wysoka kultura osobista, Umiejętność pracy z klientem, Praca pod presją czasu, Znajomość języka...
Zobacz archiwalne oferty pracy

Aktualne oferty pracy

2

Faktoria Sp. z o.o.

ul. Wołoska 24

02-675 Warszawa