Hotele SPA Dr Irena Eris

To trzy ekskluzywne Hotele SPA położone w Krynicy-Zdroju, Polanicy-Zdroju i na Wzgórzach Dylewskich, które świadczą usługi na pięciogwiazdkowym poziomie. To jedyne w swoim rodzaju hotele typu SPA w Polsce, które stworzyły własną koncepcję harmonijnego wypoczynku według filozofii wellness. Wyróżnia je najwyższa jakość obsługi oraz holistyczna oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb Gości. Od przeszło 25 lat Hotele SPA Dr Irena Eris wpływają na polski rynek SPA i wyznaczają nowe trendy, co znalazło odzwierciedlenie w ponad 70 nagrodach przyznanych zarówno przez gości, jak i ekspertów branżowych.

Hotele SPA Dr Irena Eris są synonimem luksusu i wzorcowego SPA, a ich mottem przewodnim jest hasło „Luksus blisko natury”.

A wszystko to udało się osiągnąć dzięki wyjątkowym ludziom pracującym w naszych zespołach. Poprzez swoje zaangażowanie nasi pracownicy dostarczają Gościom Hoteli SPA niezapomnianych przeżyć i poczucia, że u nas jest, jak w domu.

Dołączając do zespołu w Hotelach SPA Dr Irena Eris – podejmiecie pracę w wyjątkowych miejscach, pełnych życzliwości i troski o innych ludzi!

Aktualne oferty pracy

 • Ratownik wodny

  Hotele SPA Dr Irena Eris   Wysoka Wieś, koło Ostródy    praca stacjonarna
  specjalista (mid)  umowa zlecenie
  2 dni
  Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za: Dbanie o bezpieczeństwo gości; Nadzorowanie, obserwowanie basenu; Kontrolę stanu technicznego urządzeń oraz sprzętu ratowniczego; Dbanie o czystość i porządek w Centrum SPA; Prowadzenie zajęć nauki pływania;
 • Boy Hotelowy

  Hotele SPA Dr Irena Eris   Wysoka Wieś, koło Ostródy    praca stacjonarna
  pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
  4 dni
  Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za: Pomoc gościom w zakresie obsługi bagażowej, Udzielanie niezbędnych informacji dotyczących Hotelu, Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
 • Recepcjonistka Kosmetycznego Instytutu

  Hotele SPA Dr Irena Eris   Polanica-Zdrój    praca stacjonarna
  specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
  4 dni
  Opis stanowiska: umawianie gości hotelowych na zabiegi SPA; wprowadzanie danych gości do systemu hotelowego; rozliczanie gości z wykorzystanych zabiegów/usług; doradzanie w zakresie zabiegów, kosmetyków;
 • Kelner

  Hotel SPA Dr Irena Eris   Polanica-Zdrój    praca stacjonarna
  pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
  6 dni
  Jeżeli nie masz doświadczenia to nie problem, nauczymy Cię Jak przyjmować zamówienia; Jak wprowadzać zamówienia do systemu; Jak wystawiać rachunki; Jak doradzać w zakresie dań; Jakie są standardy serwowania; Jak profesjonalnie rozmawiać z Gośćmi; Zależy nam na osobach otwartych,...
 • Barman

  Hotel SPA Dr Irena Eris   Krynica-Zdrój    praca stacjonarna
  pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
  6 dni
  ZATRUDNIONA OSOBA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA: Serwowanie napojów; Obsługę gości w barze hotelowym; Dbanie o zapewnienie wysokich standardów czystości i higieny; Wykonywanie zadań na barze spójnie z procedurami i recepturami; Współpracę ze wszystkimi działami w hotelu, a szczególnie z...
 • Kucharz

  Hotel SPA Dr Irena Eris   Polanica-Zdrój    praca stacjonarna
  pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
  7 dni
  ZATRUDNIONA OSOBA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA: przygotowanie potraw zgodnie z przyjętymi standardami, zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług, estetykę potraw, prowadzenie racjonalnej gospodarki surowcowej, utrzymanie porządku w miejscu pracy.
Zobacz archiwalne oferty pracy

Aktualne oferty pracy

6

Hotele SPA Dr Irena Eris

Merliniego 5/3

02-511 Warszawa