Teraz rekrutuje

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

6037 aktualnych ofert pracy Administracja publiczna

Tell Sp. z o.o. to jedna z największych w Polsce sieci salonów sprzedaży, oferująca telefony komórkowe i usługi Orange.

Działalność firmy Tell koncentruje się na sprzedaży telefonów i usług telekomunikacyjnych sieci Orange klientom indywidualnym i instytucjonalnym. W swojej ofercie Tell ma także akcesoria do telefonów komórkowych.

Zgodnie z polityką firmy, salony lokowane są w miejscach łatwo dostępnych dla Klientów – w centrach handlowych i przy głównych ulicach. Obok stałych miejsc sprzedaży, Tell posiada również liczne grono Doradców Klientów Biznesowych, którzy mogą bezpośrednio w siedzibie Kontrahenta indywidualnie konstruować oferty i dopasowywać je do specyficznych potrzeb. Konsultanci opiekują się Klientami także już po dokonaniu zakupu.
Firma Tell Sp. z o.o. działa na rynku telefonii komórkowej od 1997 r. Dzisiaj to jeden z największych dealerów Orange Polska S.A, operatora sieci Orange w Polsce. Dziś pod szyldem Tell w całej Polsce działa 180 punktów. Firma nadal dynamicznie się rozwija, traktując jako priorytety wzrost jakości obsługi Klienta i poszerzanie zakresu oferowanych usług.

Spółka należy do grupy kapitałowej OEX S.A

Aktualne oferty pracy

Dodaj opinię o "Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

6037

aktualnych ofert pracy

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

ul. Nowogrodzka 1/3/5

00‐513 Warszawa