VENT TRADE SP. Z O.O.

Produkcja

Firma Vent Trade specjalizuje się w dystrybucji urządzeń i elementów instalacyjnych dla sektorów branży budowlanej, morskiej i przemysłowej. Obszar działań firmy skierowany jest głównie w kierunku rynków Skandynawskich oraz Europy Zachodniej. Vent Trade zrzesza w swojej organizacji wysokiej klasy specjalistów branży technicznej. Międzynarodowy zarząd spółki składa się z ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zarządczym z Polski, Danii i Szwecji.

Misja i wizja „Let us do it for you!”

W Vent Trade, jesteśmy po to by na co dzień dostarczać Naszym klientom na całym świecie nowoczesne rozwiązania. Wieloletnie międzynarodowe doświadczenie, w zakresie prowadzenia projektów obejmujących nie tylko dostawę najwyższej jakości produktów, ale również zapewnienie wsparcia do dostępu do fachowego personelu i eksperckiej wiedzy w zakresie systemów wentylacyjnych HVAC, systemów sieci wodno-kanalizacyjnej jak również branży elektrycznej. Tworząc kompleksową usługę spełniającą wymagania całościowe projektu, profesjonalnie przeprowadzamy procedurę wprowadzania na rynek nowych rozwiązań, zaczynając od wstępnej koncepcji przez etapy projektowania po, wdrożenie produktu na rynek, dotyczy to zarówno bardzo skomplikowanych zagadnień jak i prostych rozwiązań. Przez cały cykl trwania projektu zapewniamy fachowe wsparcie, najwyższy poziom obsługi

i profesjonalne doradztwo. Naszą domeną jest partnerskie podejście w dostarczaniu finalnych rozwiązań oraz skomplikowanych produktów tak wymagających branż jak: przemysł elektroniczny, offshore, stoczniowy, wojskowy, obiekty publiczne, energetyczny, farmaceutyczny.

Hasło ‘Let us do it for you!’ – „Pozwól nam zrobić to za Ciebie!” podkreśla naszą gotowość do działania

i chęć kompleksowej pomocy, przy pełnej realizacji najtrudniejszych zadań. Wspieramy naszych klientów zapewniając doradztwo, profesjonalny dobór rozwiązań, a także realizację przy zachowaniu najwyższych standardów dotyczących bezpieczeństwa, efektywności i kompletności przeprowadzanych projektów. Firma stawia na rozwiązania związane z automatyzacją i usprawnieniami, wdrożony został system CRM oraz w pełni funkcjonalny system ERP dedykowany to rozwiązań inżynieryjnych. W skład zespół wchodzą osoby z interdyscyplinarnym doświadczeniem również związanym z działalnością, naukową, dydaktyczną oraz kierowaniem projektów, poparte licznymi dyplomami i certyfikatami.

Nagrody

Firma Vent Trade, jest laureatem prestiżowej nagrody Gepard Biznesu za osiągnięcia w roku 2018. Pomimo krótkiej historii, firma osiągnęła wysoki wynik finansowy, spełniając wysokie wymagania konkursu.

Przynależność w izbach

 

Firma Vent Trade jest członkiem Norwegian-Polish Chamber of Commerce (Norwesko-Polskiej Izby Handlowej zlokalizowanej w Oslo https://npcc.no/) od czerwca 2019 roku. Firma jest również umocowana w zarządzie izby przez osobę Mateusza Troszczyńskiego (Board member of NPCC). Izba Norwegian-Polish Chamber of Commerce zrzesza w swoich szeregach firmy Norweskie szukające partnerów i możliwości biznesowych na rynku Polskim. Jednocześnie dbając o integrację obu państw.

Aktualne oferty pracy

Firma VENT TRADE SP. Z O.O. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "VENT TRADE SP. Z O.O."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Brak opinii.
Napisz pierwszą opinię!

VENT TRADE SP. Z O.O.

Jaśkowa Dolina 15/15

80-252 Gdańsk