WOD-KAN-BRUK Sp. z o.o.

od 51 do 250 prac. Budownictwo

Firma WOD-KAN-BRUK rozpoczęła swoją działalność z dniem 1 stycznia 2000 roku przez Jarosława Ragusa, pełniącego nieustannie funkcję Prezesa Zarządu. Początkowo zatrudniała 4 pracowników i realizowała małe, drobne inwestycje. Przez pierwszą dekadę firma wykonywała prace budowlane jako podwykonawca, zaopatrzyła się w pierwsze maszyny oraz powiększyła zespół pracowników do 35 osób. W lutym 2010 roku firma przekształciła się w Sp. z o.o. oraz zaczęła realizować prace jako generalny wykonawca na prestiżowych inwestycjach województwa mazowieckiego „Zaprojektuj i wybuduj” oraz „Buduj”.

WOD-KAN-BRUK Sp. z o.o. w swojej działalności opiera się na najlepszych wzorcach sztuki budowlanej. Świadczone usługi cechują się kompleksowością, terminowością oraz profesjonalizmem. Atutami firmy jest szeroka oferta usług w zakresie budownictwa drogowego, inżynieryjnego i hydrotechnicznego, obszerna baza sprzętowa, wykwalifikowani i kompetentni pracownicy oraz doświadczenie nabywane od 20 lat w ponad 120 zrealizowanych inwestycjach inżynieryjno-budowlanych. Aktualnie firma zatrudnia ok. 70 osób oraz korzysta z usług firm podwykonawczych. Głównymi zleceniodawcami są: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A., Budimex S.A., Urzędy Miast i Gmin, Urzędy Dzielnic Warszawy, Developerzy.

Aktualne oferty pracy

Firma WOD-KAN-BRUK Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "WOD-KAN-BRUK Sp. z o.o. "

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

WOD-KAN-BRUK Sp. z o.o.

ul. Bronisława Czecha 85

04-555 Warszawa