OERLIKON BUSINESS SERVICES EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Księgowość / Audyt / Podatki

Poznaj Oerlikon Shared Services Center!

Oerlikon SSC to miejsce, w którym realizowane są różnorodne aspekty finansowe licznych przedsiębiorstw. Jako spółka, należąca do Grupy Kapitałowej Oerlikon, świadczymy usługi księgowe podmiotom wewnętrznym, ciesząc się ich zaufaniem. Dbając o najwyższy poziom realizowanych usług, rozwijamy się poprzez wdrażanie nowatorskich rozwiązań oraz rozwijanie umiejętności i wiedzy eksperckiej naszych pracowników.

Nasze działy księgowe korzystają z narzędzi, jakie zostały i są wypracowywane na drodze współpracy międzynarodowej ze spółkami w ponad 20 krajach na świecie. Dążymy do centralizacji, standaryzacji i automatyzacji procesów.

Nasze biuro mieści się w samym centrum Warszawy, w budynku Skylight przy ulicy Złotej. To, w tym miejscu współpracują ze sobą doświadczone zespoły, rodzą się nowe pomysły i powstają innowacje.

Aktualne oferty pracy

Firma OERLIKON BUSINESS SERVICES EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "OERLIKON BUSINESS SERVICES EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

OERLIKON BUSINESS SERVICES EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

59 Zlota Street (Skylight Building – XVII floor)

00-120 Warszawa