Teraz rekrutuje

Plenti Sp. z o.o.

1 aktualna oferta pracy od 11 do 50 prac. Telekomunikacja i Informatyka


Cześć! Jesteśmy Plenti, startupem z obszaru elektroniki użytkowej i ekonomii dostępu. Działamy na rynku od ponad 2 lat. Oferujemy dostęp do tysięcy produktów elektronicznych na wyciągnięcie ręki - wygodny wynajem bez wychodzenia z domu i zobowiązań.
System, w którym pracujemy składa się z aplikacji mobilnej, aplikacji webowej, narzędzi wewnętrznych oraz całej masy nowoczesnego sprzętu, z którego już teraz korzystają nasi klienci w całej Polsce! Mamy wsparcie krajowych i międzynarodowych inwestorów. W tym roku planujemy kilkukrotnie zwiększyć skalę naszej działalności.

Na co dzień pracujemy z najnowszym sprzętem gamingowym, dronami, kamerami, smartfonami, sprzętem audio, e-mobility i inteligentnym AGD. Ty też lubisz elektronikę? Doskonale! Jest nas już prawie 30, pracujemy w luźnej atmosferze, bez korporacyjnej gadki i zbędnych procedur. Dbamy o dobrą komunikację, jasne cele i biznesowe podejście. Osiągamy to przez regularne 1on1, OKRy na poziomie zespołów czy ogólnofirmowe spotkania, ceniąc sobie feedback i dobre samopoczucie zespołu. Budujemy atmosferę opartą na otwartości i zaufaniu, w której osoby z inicjatywą i pomysłami mogą wpłynąć na kierunek rozwoju Plenti. Nie wdrażamy bezsensownych narzędzi i procesów. Wspólnie wybieramy zarówno technologię jak i styl pracy.

Aktualne oferty pracy

Dodaj opinię o "Plenti Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

1

aktualnych ofert pracy

Plenti Sp. z o.o.

Wilcza 33

00-544 Warszawa