Rynek regularnych przewozów naziemnych rozwijał się dynamicznie w ciągu ostatnich 15 lat: zmienia się prawodawstwo, zmieniają się kanały sprzedaży, przewoźnicy są cyfryzowani, a liczba OTA rośnie.
 
Pasażerowie stają się coraz bardziej wymagający. W segmencie transportu naziemnego rośnie konkurencja zarówno wewnątrz, jak i z segmentem lotniczym.

Według badań Europejskiego Komitetu Transportu 35% pasażerów podróżujących w celach biznesowych lub turystycznych po przybyciu na pierwszy punkt podróży podąża dalej.

Taki transport to kompleks usług przewoźników, dworców autobusowych i innych firm usługowych.

Naszym celem jest pomoc w organizacji takiej usługi oraz zorganizowanie wzajemnych rozliczeń ze wszystkimi uczestnikami rynku.

Każde biuro podróży na świecie, czyli OTA, musi być w stanie nie tylko zorganizować wycieczkę, sprzedać, ale wszyscy uczestnicy muszą świadczyć swoje usługi i mieć gwarancję otrzymania swoich środków.

Nasze rozwiązania:

Konsolidujemy wszystkich przewoźników w jedną umowę dla sprzedawców;

Dla sprzedawców zwiększamy marginalność/przychody;

Rekompensujemy część opłaty dworcowej za dworce autobusowe;

Zwiększamy rentowność dworców autobusowych dzięki nowym usługom;

Nowe zagraniczne kanały sprzedaży dla przewoźników i dostęp do europejskich przewoźników dla handlowców.

Aktualne oferty pracy

  • Mobility Partners
    młodszy specjalista (junior) / asystent  umowa o dzieło / o pracę tymczasową / agencyjna / o staż/praktykę  część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Możesz dołączyć do nas jako Market Developer, aby dowiedzieć się więcej o branży turystycznej, ale także rozwinąć swoje umiejętności komunikacji i sprzedaży. Współpraca z nami obejmuje docieranie do biur podróży na określonych obszarach w celu: pozyskania nowych klientów (biura...
Zobacz archiwalne oferty pracy

Aktualne oferty pracy

1

Mobility Partners

ul.Burakowska, nr 11

01066 Warszawa