Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Account Manager - Opiekun Klienta

Grupa Maris

Katowice

409 dni temu

Agencja reklamowa i drukarnia cyfrowa z ponad 20 letnia tradycją.

Miejsce pracy: Katowice
Zadania
  • Obsługa dotychczasowych klientów biznesowych,
  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
  • Sprzedaż usług i produktów firmy takich jak: usługi reklamowe, poligrafia, kalendarze, gadżety reklamowe,
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami.
Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze klienta,
  • Szybkie nawiązywanie kontaktów,
  • Doskonała organizacja swojego czasu pracy,
  • Samodzielność w działaniu.
Oferujemy:
  • Płacę podstawową i wysoką prowizję od obrotu.
Poznaj stanowisko: Account Manager
Account manager (ang. account - konto) - zawód ten narodził się w branży reklamowej, a następnie został wprowadzony do innych branż. Mówiąc dosłownie, account manager to specjalista ds. sprzedaży, czyli osoba, która sprawuje ”opiekę nad klientem”. Account manager to jedno z niższych stanowisk kierowniczych w usługach i handlu. Account manager ma pod sobą zespół account executive. Osoba na tym ...
Praca Account Manager