Account Manager

Blackbird Sp. z o.o.

Żyrardów

4 dni temu

Firma Blackbird jest agencją reklamową specjalizującą się w realizacji działań marketingu bezpośredniego.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby, na stanowisko:

Miejsce pracy: Żyrardów
Opis stanowiska:
  • bezpośrednia sprzedaż produktów oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w szczególności z branży farmaceutycznej
  • prowadzenie projektów marketingu bezpośredniego oraz ich koordynacja
  • przygotowywanie oraz prowadzenie prezentacji
  • negocjacje z Klientami
  • realizacja założonego budżetu
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej produktów marketingowych
  • umiejętność prowadzenia negocjacji, prezentacji itp.
  • doświadczenie w tworzeniu i planowaniu kampanii marketingowych
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami
  • bardzo dobra organizacji pracy i samodzielności przy realizacji zadań
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne oraz doświadczenie w pracy nad wieloma projektami jednocześnie
  • znajomość pakietu Office
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • po okresie próbnym możliwość pracy zdalnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Blackbird Sp. z o.o. z siedzibą w Żyrardowie ul. Okrzei 53A/38, 96-300 Żyrardów moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów prowadzonych przez Blackbird Sp. z o.o. rekrutacji (zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych 2016/679) (Dz. Urz. UE L 119, s.1). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że Blackbird Sp. z o.o. jest administratorem moich danych osobowych, że dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem. Oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam/em pouczona/y o prawie wglądu, żądania zmiany, poprawiania i wnioskowania o usunięcie, ograniczenia przetwarzania lub przenoszenie danych, zaprzestania przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, cofnięcia zgody lub wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, można znaleźć w polityce prywatności na stronie spółki pod adresem: www.blackbird.com.pl/polityka-prywatnosci

Poznaj

Blackbird Sp. z o.o., ul. Okrzei 53A/38, 96-300 Żyrardów

Poznaj stanowisko: Account Manager
Account manager (ang. account - konto) - zawód ten narodził się w branży reklamowej, a następnie został wprowadzony do innych branż. Mówiąc dosłownie, account manager to specjalista ds. sprzedaży, czyli osoba, która sprawuje ”opiekę nad klientem”. Account manager to jedno z niższych stanowisk kierowniczych w usługach i handlu. Account manager ma pod sobą zespół account executive. Osoba na tym ...
Praca Account Manager